Fórum RP/PvE/PvP serveru Legenda


  Krvaví elfové a jiná pakáž

  Share
  avatar
  Blanch
  Admin

  Posts : 132
  Join date : 05. 09. 15
  Location : Quel´thalas

  Krvaví elfové a jiná pakáž

  Příspěvek pro Blanch za Tue Dec 08, 2015 11:51 pm


  Celým jménem: Sabriell Anabell Bloodstorm

  Pohlaví a Rasa: Krvavá elfka

  Věk: 115 - 125 (14.2.)

  Původ: Čistokrevná elfka. Otec je mág, matka byla kněžka. Otec býval kdysi členem Kirin´tor. Matka spíše tíhla ke světlu a jeho uctivému využití.

  Sabriell jako jediná v rodině nezdědila žádný druh magického potenciálu, až na malou a jedinou drobnost, které si prozatím nikdo nevšiml.

  Postavení: Do svých „16“ let byla vychovávaná jako dáma a snažila se zavděčit rodičům a studovat magii, nezdařilo se. Posléze se přestěhovala k tetě do Eversongu a začala se zajímat o bodné a řezné zbraně, o to, co všechno její fyzička zvládne a do jaké míry je tělo schopno vydržet bolest. Stala se členkou Farstriderů a zkušenou hraničářkou.  Nedávno dokonce kapitánkou zastupující  generála. Chvíli hraničáře vedla.

  Vzhled:  Na elfku poměrně dost vysoká, zhruba jako běžný elf. Má hodně hubenou šlachovitou postavu, spíše klukovské rysy, než ženské tvary.  Působí přesně jako někdo, kdo je zvyklý celá léta pobíhat po lese a formovat si mrštnost a ostražitost.

  Přírodní barva vlasů je obsidiánově černá s fialovými odlesky.  Ale často je vidět s rudými vlasy a neví se proč.

  Rty má výrazné a plné. Rysy v obličeji jsou spíše ostřejší a oči působí doslova jako kočičí, jsou úzké, přimhouřené a dívají se pichlavým způsobem. Nebyla obdařena typickou krásou elfek, nicméně není ošklivá. Má své vlastní charisma.

  Výraz v obličeji bývá nezaujatý, laxní pro někoho až chladný.
  Přes pravou boční stranu krku – zpod ušního boltce až ke klíční kosti – se jí táhne mapovitá jizva po spálenině. Památka na jednu výpravu krvavých elfů.
  Za pasem jí visí pár zbraní, obvykle ostře broušených dýk, k tomu ještě tenká jednoduchá dýka s rukojetí z černé kůže, kterou se ještě občas snaží skrývat.
  Na krku nosí zelený kámen s runou, který má pověšený na kůži, a s nímž si občas hraje.

  Charakter:  Nejednou jí bylo řečeno, že je ledová královna. Umí se jevit stejně tak netečně a nenávistně, bezcitně, jako umí pookřát, jakmile se jí někdo dostane pod kůži, což je velmi ojedinělé. Nebývá příliš kamarádská a shovívavá. Jen k určitým elfům, kteří dokázali, že si její důvěru získali oprávněně.

  Je přímá, říká, co si myslí, někdy to hraničí až s drzostí.

  Pokud s někým naváže hluboké přátelské pouto, obvykle je to do konce života a i přes všechny tendence občasné sobeckosti, je věrnou přítelkyní.

  Má ráda řád, ale zároveň dokáže z - pro ni výmluvných - důvodů všechno hodit za hlavu. Ráda bývá něčím užitečná a nemá ráda podceňování a pochybnosti, pokud se vztahují k její osobě. Stejně tak se jí příčí, když jí někdo nabízí úlevy a výhody. Na druhou stranu, je to oportunistka, darovanému koni na zuby nehleď, že...

  Zakládá si na vlastních schopnostech a ráda věcí dosahuje sama bez jakékoliv pomoci. Je velmi hrdá, nadržování je pro ni vysoce nepřijatelné.
  Stejně tak ovšem umí využít situací, pokud z toho má užitek a dokáže se přizpůsobit.

  Ráda riskuje, má ráda nebezpečí a pohyb. Má velkou oblibu ve zbraních a různých způsobech zneškodnění nepřítele.

  Když ji někdo pozná lépe, zjistí, že umí být hravá, ale také nebezpečná. Vše do míry, kterou povolí druhým ona sama.

  Ze všeho nejvíce nesnáší slabost. Proto své slabosti obvykle nedává najevo. Až na výjimky.
  Je tvrdá na sebe i na elfy kolem. Nic není zadarmo a všechno má svou cenu.

  Rodina: Žila v domě, který patří její tetě Aydře Starrider(Rockwood), která se nedávno vrátila do města se snoubencem.

  Jejím strýcem byl silvermoonský léčitel Aladar Rockwood, který je považován za mrtvého, tedy byl - teď už jen za vzkříšeného idiota.

  Někde po světě se jí potuluje nedávno objevený bratr.

  Elfové okolo ní si z nějakého podivného důvodu myslí, že má dceru, která by dnes měla být v pubertě.

  Zajímavosti: Když byla v „pubertě“, byla platonicky zamilovaná do správce Vergila. Pojmenovala po něm psa – čivavu! Měla na zdi jeho plakáty v životní velikosti kdykoliv nějaký vyšel v Belfíčku!

  Bytostně nesnáší paničky z města a všechny mágy.  Primárně arcimága, kterému nemůže přijít na jméno.

  Nemá moc v oblibě město, cítí se nejlépe v lese a všude, kde to „smrdí“ nebezpečím.

  Nedávno ji zemřela matka a otec ji vydědil.
  Věnuje se koželužnictví a vše, co nosí, si ušila sama.
  Je prazvláštně fixovaná na přívěsek na krku.
  Mění barvu vlasů, samovolně, údajně v tom hrají roli emoce.

  Záliby: Zbraně, adrenalin, nebezpečí, práce s kůží (zvířat i nepřátel!).


  Naposledy upravil Blanch dne Thu Mar 29, 2018 12:33 am, celkově upraveno 3 krát
  avatar
  Blanch
  Admin

  Posts : 132
  Join date : 05. 09. 15
  Location : Quel´thalas

  Mgr. Ezachiel Bel´Eran

  Příspěvek pro Blanch za Thu Aug 10, 2017 7:35 pm


  Celým jménem: Ezachiel Bel´Eran

  Titul: lord, magistr, arcimág

  Pohlaví a Rasa: Krvavý elf

  Věk: cca 265+ let („fyzicky“ na lidské 45+ podle tabulek odhadem)

  Původ:  Pochází z rodiny elfích mágů.
  Matka byla "údajně" členkou Kirin´tor a otec členem nějakého odboje, ale víc toho o něm neví.
  Žena, která se jej ujala, když rodiče zemřeli, a která jej vychovala v Goldshire, bývala jeho chůvou.
  Když byl malý, říkala mu, že by měl být na svého otce hrdý, protože toho hodně dokázal. A že až bude starší a bude připravený unést pravdu, zjistí proč. Naneštěstí zemřela dříve, než se pravdu dozvěděl. Odmítala mu v té době přiznat jeho pravé příjmení, neboť to bylo z nějakého důvodu nebezpečné.
  Když nebyl ještě ani dospělý, z vesnice utekl, neboť nezapadal. Nikdy se nedozvěděl pravdu o svém původu. Jeho příjmení tedy není jeho pravé. Určil si ho sám podle významu.

  Postavení: Od „puberty“ se potloukal po světě. Dělal vše pro to, aby přežil a splnil si svůj životní sen – stát se mocným mágem a zajistit si postavení a budoucnost a být pro svůj lid užitečný.  A zjistit pravdu.
  Sen se mu splnil. Stal se magistrem Kruhu mágů v Silvermoonu poté, co v něm studoval a později i členem městské Rady. V tuto chvíli již několik let silvermoonský Kruh mágů vede jako jeho arcimág.
  Za služby království získal od někdejší královny elfů titul lord.

  Vzhled: Jako většina pyšných elfů dbá o svůj zevnějšek, jak jen to jde. Je poměrně vyšší a statnější postavy, než by se u mága v jeho postavení čekalo.
  Díky minulosti, kdy lpěl na tom, aby byl fyzicky zdatný v dobách, kdy si neosvojoval magii jako dnes, si udržoval fyzičku a muskulaturu, a dodnes udržuje, ta díky nošení rób není tolik viditelná.
  Má výraznou jizvu přes obočí a drobnější jizvu přes jednu tvář. V obličeji ostré rysy a přísný výraz. Vlasy má platinové, skoro až šedivé a dlouhé do půl zad. Vždy řádně upravené. Stejně tak je vždy viděn v honosných a dokonale sladěných róbách. Potrpí si na detaily a první dojem.
  Bradu zdobí husté vousy ve stejném odstínu. Pečlivě upravené a krátce střižené.
  Na levém prsteníčku nosí křišťálový prsten, který ukrývá svazek tmavých vlasů.

  Charakter:  Výraz v obličeji bývá nečitelný. Sám je v osobních záležitostech velmi uzavřený. K těm, které nezná, se projevuje se střídmou povýšeností, je místy sarkastický a cynický, ale nikdy ne neuctivý.
  Mluví velmi učeně a dbá na společenské konvence. Je distingovaný a puntičkářský. Hrdost a rasismus mu nejsou cizí, ale ví, kde jsou hranice. Prahne po vědění, znalostech a moci, ale je to zároveň velký vlastenec a snaží se být spravedlivý a dělat vždy to, co je správné.
  Je to hodně dominantní a ambiciózní povaha, ale své chování umí přizpůsobovat situacím, kdy se to hodí a nehodí. Promýšlí si vždy dopředu to, co řekne. Je klidný a věcný. Vše, co dělá, musí mít logicky vysvětlitelný důvod.
  Umí být narcistický, přezíravý, povrchní, pokrytecký a arogantní. Jako většina elfů v jeho postavení.
  Je workoholik a jeho práce je jeho koníčkem, životním údělem a posláním. Nic pro něj nemá větší hodnotu a hýčká si to.
  Je až příliš věrný svým zásadám a morálním hodnotám a zpronevěra takových hodnot je pro něj pomalu jako velezrada.

  Zajímavosti: Nenávidí ze všeho nejvíce lidi. Opovrhuje jimi a utužuje to v něm jeho národní hrdost.
  I když je mág, nebyl jím vždy, velkou část svého života používal fyzickou sílu. I když se naučil užívat magii jako svou hlavní zbraň, stále spoléhá na možnost, že ne vždy magie pomůže.  A proto často nosí meče, pokud u sebe nemá hůl plnou krystalů.
  Nic po nikom nezdědil a nic nezískal náhodou. Vše si vydobyl sám a vše je výsledkem jeho životní píle. A je na to náležitě hrdý, nemá rád nadržování.
  Uznává elfy pro jejich schopnosti a intelekt.
  Nemá rád společenské akce a přehnaný společenský zájem, raději se drží v klidném ústraní. Klepy ho upřímně nezajímají a názory jiných také ne.

  Záliby: Magie, knihy, pokusy, alchymie, práce.

  Teď trocha charakteristiky podle data narození a znamení.
  Panna. 8. Srpna.

  Číslo - 8
  8.8.
  Logické myšlení, organizační talent, obrazuschopnost, materiální a fyzická karma
  Osmička je karmické číslo. Vyžaduje vždy vyrovnanost. Propůjčuje moc, ale přináší také deprese. Lidé s 8 v datu narození mají tendenci vidět život z horší stránky. Jsou logicky založení a vyžadují vždy, aby jim byly věci logicky vysvětleny.

  Rovnováha
  Tato osoba v čísle 8 má vysokou energii. Má vůdcovské sklony. Je inteligentní, bystrá a podnikavá. Má dobrou představivost a obrazotvornost. Je odhodlaná a pracovitá. Je trpělivá, pohotová, poctivá a vážná. Má pevnou vůli. Ke svému cíli jde přes řadu překážek a každou práci bere vážně. Důležitou roli hraje úspěch, odměna, peníze a postavení. Je sebevědomá a výkonná. Snaží se o materiální bohatství.
  Bude třeba stále udržovat rovnováhu mezi silou, energií a mocí, bohatstvím a citem, slávou a láskou, inteligencí a bystrostí apod. Důležitá je přizpůsobivost. Nezapomíná na křivdy.

  Panna:
  Výrazným rysem lidí narozených ve znamení Panny je smysl pro pořádek a systém. Jsou to lidé praktičtí a mají velké konstrukční a manuální schopnosti a dovedou se vždy plně soustředit na své úkoly. Bývají okouzleni domyšlenými a fungujícími systémy a sami se snaží, aby kolem nich bylo všechno správně uspořádáno, protože pořádek jim usnadňuje a zrychluje práci. Tento jejich rys by se mohl při špatném ozáření jejich Slunce planetami změnit až k pedanterii.

  Tito lidé dbají i na pořádek v mezilidských vztazích, protože mají rádi jasno. Své postoje ovládají rozumem, kterým korigují své city. Nejsou bezcitní, ale spíš opatrní, aby se neangažovali tam, kde je vše předem prohráno. Jsou to spolehliví lidé, kteří mají silně vyvinutý smysl pro povinnost. Jsou velice inteligentní, schopní velkého soustředění i věcní a tyto jejich vlastnosti jim dávají předpoklady k výjimečným výsledkům při uměleckých, ale hlavně vědeckých úkolech.

  Jejich pracovní úspěchy jsou výsledkem předem promyšlených postupů i tím, že se nikdy nedají rušit ve svém soustředění na práci. Dovedou tvrdě zahnat každého, kdo by je chtěl rozptylovat.

  Rychle a bystře pochopí a zhodnotí pohnutky svých spoluobčanů a stejně rychle si uvědomí, jak se mají zachovat a dovedou poradit. Jsou to lidé, kteří promýšlejí nejen svou práci a úkoly, ale i každou životní situaci, následky svých možných rozhodnutí a každý svůj budoucí čin. Je to proto, že chtějí předejít všem možným rizikům a nežádoucím náhodám.

  Jsou opatrní a konzervativní a rádi se řídí zásadami, které si stanovili. Lidé narození ve znamení Panny nejsou okázalí a jejich rozumem budovaná osobnost se projeví zdrženlivým chováním i nenápadným oděvem a prakticky zařízeným obydlím, ve kterém se pořádek musí docílit bez velké a zbytečné námahy.

  I když jsou tito lidé dost urážliví, sami nejdou daleko pro kritiku. Kdo chce s nimi vyjít po dobrém, měl by si uvědomit, že jejich nároky na pořádek a poctivost jsou oprávněné a že nikomu neuškodí.

  (Tedy, až na drobné detaily, poměrně shodný profil! Very Happy)

  Nakonec kresba od Elrohira:


  Naposledy upravil Blanch dne Sun Mar 11, 2018 11:57 pm, celkově upraveno 2 krát
  avatar
  Ambra

  Posts : 10
  Join date : 31. 10. 17
  Location : Suchá Lhota

  Re: Krvaví elfové a jiná pakáž

  Příspěvek pro Ambra za Sat Feb 17, 2018 12:49 pm  Elena Starrider
  Magistrix Kruhu mágů


  Původ a dosavadní život:
  Elena je jedinou dcerou vysloužilého arcimága Elrohira Starridera, zakladatele Kruhu mágů. Otec ji vychovával sám bez partnerky. Matkou byla dle zlých jazyků elfka žijící v Alterackém království, které bylo za dob Královny Sahni v morálním úpadku. Dle jiných však její matkou byla vznešená kněžka.
  Své první roky trávila Elena mimo Quel´Thalas, údajně snad v Ashenvale. Při dovršení čtvrtého roku přivedl tehdejší arcimág dcerku do Silvermoonu a dětský smích tak mohl svou energií naplnit jeho ulice. A do té doby tichou knihovnu. Malá Elenka se mnohokrát svou dětskou upřímností postarala o uvedení mnohých elfů do rozpaků.
  Poměrně brzy započala studovat teorii magie a následně byla přijata jako student do Kruhu mágů. Její studium trvalo poměrně déle oproti starším elfům, kteří již měli nějaké magické zkušenosti. Úspěšně se jí však podařilo složit magisterské zkoušky a stala se právoplatnou členkou, Magistrix Kruhu mágů.

  Věk: orientační, velmi mladá (rpím ji od dětských let Smile) ani ne děvče, ani ne dospělá elfka

  Vzhled:
  Narozdíl od mnohých jiných elfek není Elena prvoplánová kráska. Hezká nejspíše i je, která elfka není. Ale svůj jemný obličej skrývá buď za závojem vlasů nebo za nedostupnou maskou přísnosti.
  Postavou je vzhledem ke svému věku spíše drobnější, před časem se začala pomalu blížit siluetě dospělé elfky.
  Šaty, které nosí, jsou z kvalitních materiálů a dávají na odiv její postavení.
  Dalo by se říci, že na ní na první pohled není nic zvláštního k zapamatování.


  Charakter:
  Kdo znával Elenu dříve, nepoznává ji. Oproti tomu veselému děvčátku je nyní zádumčivá, vážná a často nerudná. Její chování však odráží zejména dobrou výchovu a slušné mravy. Elfka je uzavřená a dlouho do nocí pracuje nebo se zavírá v knihovně. Často je však k ruce studentům magie a prozatím neodmítla žádost o radu od žádného z nich.
  Zajímavosti:

  Emerald Nurimu, známý kříženec s přiznaným občanstvím Quel´Thalasu, je Elenin nevlastní bratr. Ačkoliv se ona sama často vyjadřuje na adresu hanebníků jiných ras, Emeralda považuje za svého bratra i veřejně a nikdy o něm nepromluvila jinak.
  Když Elena dospívala, Emerald měl ve zvyku odhánět její nápadníky co nejdál. Někteří prý zmizeli, po jiných zbyl jen mastný flek. Ona sama doposud nepřiznala veřejně žádného partnera.
  Elena se vyhýbá mnohému, co jiným elfům přináší tolik radosti. Odmítá jíst maso jiných tvorů, důvěrné nabídky elfů a zábavu jakéhokoliv formátu.
  Ostatní obyvatelstvo města, včetně jejích kolegů magistrů, ji pro tyto důvody i pro její povahu nemají zrovna dvakrát v oblibě. Mluví o ní jako o namyšleném protekčním děcku. Tím spíš, když je miláčkem arcimága Bel´Erana. Prostě protekční děcko.
  Nikdo však prozatím nezpochybňoval její magické schopnosti. Některá vykonaná kouzla provádí až v křečovité dokonalosti.
  V době svých studií se velmi blízce zajímala o život magických tvorů a těchto znalostí ráda občas využije. Zvláštní kapitolou je její závěrečná magisterská práce. Ta pojednává o Mentální magii neboli Noturgismu. Elena v ní velmi detailně popisuje tuto zakázanou techniku. Nejsou však důkazy, že by náročnou školu Noturgismu osobně ovládala.

  Sponsored content

  Re: Krvaví elfové a jiná pakáž

  Příspěvek pro Sponsored content


   Právě je Thu Nov 15, 2018 3:03 am