Fórum RP/PvE/PvP serveru Legenda


  Fel elfové a wretcheti

  Share
  avatar
  Blanch
  Admin

  Posts : 133
  Join date : 05. 09. 15
  Location : Quel´thalas

  Fel elfové a wretcheti

  Příspěvek pro Blanch za Mon Dec 07, 2015 10:07 pm


  Felblood elfové  Padlí elfové jsou skupinou Kael’thasových nejvěrnějších následovníků, kteří byli odměněni Kil’jaedenem a vykoupali se v démoní krvi.

  Vyvinuly se u nich nepřirozené barvy kůže, stejně jako vlasů, rohy a něco co vypadá jako malá, černě opeřená křídla. Také praskliny v kůži co odhalují temnou energii proudící uvnitř.


  Wretcheti  Krvaví elfové, kteří nedokázali zvládnout svou magickou závislost. Jsou hubení až kostnatí, mají drápovité ruce, modré oči a podivné výrustky na zádech, které vyzařují nadpřirozené modré světlo.

  Jsou roztroušeni po Eversongském lese a postrádají jakéhokoliv hlavního vůdce. Infiltrovali ruiny Silvermoonu, Sunsail Anchorage a dokonce Falthrien Academy na Sunstrider Isle. Tento druh Krvavých elfů je považován za relativně nový, protože se vyvinuli až po pádu Sluneční studny.

  Jsou přirovnáváni k nagám a satyrům, protože jejich magická závislost způsobila fyzické změny. Odlišný je však průběh těchto změn. Zatímco obě zmíněné rasy potřebovaly k přeměni dlouhá staletí, změna ve wretcheta se může odehrát prakticky okamžitě (jakmile Bloodelf podlehne žízni po maně). Poslední dobou se ukazuje, že tento stav není trvalý a může být zvrácen nebo vyléčen.


  Nový druh Wretchetů  Tento nový typ se objevil poté, co byla Sluneční studna použita k přivolání Plamenné legie. Od běžných wretchetů se odlišují především výraznějšími fyzickými změnami - zelené oči, zčernalé rty, méně vlasů, drápovité ruce a nohy s démonsky hnědou barvou kůže, praskliny v kůže zářící zeleně. Obvyklé jsou také hluboké zářezy v oblasti hrudi vypadajících jako pozůstatky prasklých manových vředů, které mnohdy pokrývají jejich těla.

  Tyto horší příznaky se objevují u wretchetů, kteří propadli závislosti na sílách poskytovaných Plamennou legií, nebo při nezdařilém pokusu elfa stát se Fel-Elfem (přijmutí přílišného množství špatné energie). Tito Wretcheti oddaně slouží Kael’thasovi, který jim poskytuje dostatek potravy.

  Zatím byli k vidění pouze v Quel’danasu a u trůnu Kil’jaedena, zřejmě proto, že tato mutace je poměrně mladá a stane se pouze tehdy, kdy je Krvavý elf nebo Wretched vystaven velkému množství špatné energie.

   Právě je Wed Jan 16, 2019 3:48 pm