Legenda

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum RP/PvE/PvP serveru Legenda


2 posters

    Pohádky od Orkelta

    Orkelt
    Orkelt


    Posts : 174
    Join date : 14. 11. 14
    Age : 25

    Pohádky od Orkelta Empty Pohádky od Orkelta

    Příspěvek pro Orkelt Fri Oct 23, 2015 10:26 pm

    Topic určený vysloveně pohádkám, vymyšleným opravdu mnou a nikým jiným. To se liší oproti topicu, který asi pojmenuju "Random + 4znaky aby mi to forko uznalo" v němž budou povídky inspirované lore a questy, jenž nevydají na více než jednu část.
    Orkelt
    Orkelt


    Posts : 174
    Join date : 14. 11. 14
    Age : 25

    Pohádky od Orkelta Empty Hvězda aneb Všechno nejlepší

    Příspěvek pro Orkelt Fri Oct 23, 2015 10:34 pm

    Přiznávám se bez mučení: Jsem lempl, ňouma a hlava děravá, takže si nedokážu zapamatovat datum, které mi bylo řečeno pouze jednou. Proto si tak nějak pamatuji (a to ještě s pomocí pár dalších) že má někdy v této době narozeniny jeden významný člověk. A abych dal najevo, jak moc si toho člověka vážím, složil jsem pro něj...no, tohle. I když básník nejsem a neaspiruju na něj, snaha byla Very Happy. Každopádně tímto chci vyjádřit přesně to, co si myslím, já jako autor a ne jako postava, za kterou hraju. Doufám, že mi můj výplod spolu s upřímným blahopřáním nehodí na hlavu. Smile

    Hvězda:

    Přeji ti dlouhé a šťastné dny, v nichž na nás stále budeš svítit, naše zářivá hvězdo. Všechno nejlepší.
    Eynor Astrae
    Eynor Astrae


    Posts : 240
    Join date : 08. 11. 14
    Location : Elrendar Keep

    Pohádky od Orkelta Empty Re: Pohádky od Orkelta

    Příspěvek pro Eynor Astrae Sun Oct 25, 2015 5:55 pm

    Moc děkuji, nezasloužím si ji, zahřála u srdce a potěšila, i uvedla do rozpaků Smile
    *poklona*

    A moc doufám, že se tu objeví i další Orkeltovy pohádky, které pamatuji.
    Orkelt
    Orkelt


    Posts : 174
    Join date : 14. 11. 14
    Age : 25

    Pohádky od Orkelta Empty Re: Pohádky od Orkelta

    Příspěvek pro Orkelt Tue Nov 03, 2015 10:05 pm

    Jak mě nepřímo požádala Eyny v předchozím příspěvku, přidávám zde starší pohádky, které jsem napsal.

    Pro nezasvěcené, těchto sedm pohádek bylo před rokem věnováno k Vánocím sedmi osobám, kterých jsem si tehdy vážil nejvíc a i když dva z nich tu už asi nepotkáme, stejně si zaslouží připomínku. Smile

    Pro Avelion
    Taurská pohádka první: Znovuzrození:

    Pro Thanala
    Taurská pohádka druhá: Ohnivý lišák:

    Pro Corina
    Taurská pohádka třetí: Šprýmař Honaw:

    Pro Faelina
    Taurská pohádka čtvrtá: Šepot naděje:

    Pro Eyru
    Taurská pohádka pátá: O vzniku duhy:

    Pro Eynor
    Taruská pohádka šestá: Bílý kodo:

    Pro Cerotha
    Taurská pohádka sedmá: O Zimozávojovém zázraku:

    Poznámka autora: Pohádka O Zimozávojovém zázraku se zakládá na pravdivé události. Při troše štěstí (Googlení) určitě narazíte na předlohu Wink
    Orkelt
    Orkelt


    Posts : 174
    Join date : 14. 11. 14
    Age : 25

    Pohádky od Orkelta Empty Re: Pohádky od Orkelta

    Příspěvek pro Orkelt Thu May 26, 2016 8:52 pm

    No, co mám k tomuhle říct. Rozhodně to, že tahle pohádka je pro Shiresyeen (promiň, jiný nick jsem si nedokázal zapamatovat a ani si nejsem jistý, jestli ho píšu správně), která mě jednoho dne poprosila, jestli bych speciálně pro ni jednu nenapsal podle obrázku, který sama nakreslila.

    Takže tohle je zároveň i poděkování za námět, protože i když si psaní užívám normálně, psaní pohádky o trpaslíkovi jsem si užíval zatím asi nejvíce ze všech. Je sice trošku klišovitá, ale takové už pohádky jsou. Snad se ti bude líbit a shodne se s tvým očekáváním. Smile

    Trpaslíkův sen:
    Orkelt
    Orkelt


    Posts : 174
    Join date : 14. 11. 14
    Age : 25

    Pohádky od Orkelta Empty Re: Pohádky od Orkelta

    Příspěvek pro Orkelt Mon Jun 27, 2016 3:44 pm

    Další taurská pohádka! Nevěnována vůbec nikomu, leda tak mně pro radost a stejně tak všem, co si ji přečtou. Smile

    Taim a Horský vítr:
    Orkelt
    Orkelt


    Posts : 174
    Join date : 14. 11. 14
    Age : 25

    Pohádky od Orkelta Empty Re: Pohádky od Orkelta

    Příspěvek pro Orkelt Sun Dec 25, 2016 3:50 pm

    Dámy a pánové, někteří si možná tenhle výšplecht pamatují, jiní však ne, takže je jen na místě, když osvětlím, o co vlastně jde. Na Silvestra roku 2014 jsem při čekání na půlnoc propadl těžké nudě a tak jsem sám sobě vymyslel hec. Cílem hecu bylo do půlnoci napsat povídku na tři slova, která byla tuším okno, přesýpací hodiny a tuším, že chlast (jsou to dva roky, nemůžu si pamatovat všechno) a která mi byla vymyšlena lidmi, co zrovna byli online. Hec jsem splnil a čtvrt hodiny před stanoveným limitem byla balada dokončena.
    Tolik k příběhu tohohle příběhu a nyní můžu popřát všem příchozím a čteníschopným jedincům.
    Veselý slunovrat a racionální Nový rok, kikoti! Very Happy

    Balada o Jackovi a taurenovi roguně:
    Pohádky od Orkelta 20znvcm

    Sponsored content


    Pohádky od Orkelta Empty Re: Pohádky od Orkelta

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Mon May 13, 2024 11:13 am