Legenda

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum RP/PvE/PvP serveru Legenda


+6
Blanch
Caelir
Altash
Flairica
Carpio
Seraphim
10 posters

    Legend-ární SRAZ!

    Seraphim
    Seraphim


    Posts : 73
    Join date : 04. 11. 14

    Legend-ární SRAZ! Empty Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Seraphim Sun Nov 01, 2015 4:08 pm

    Ahoj,

    jelikož už server nějakou dobu (pravda, spíše samovolně) běží, nastal čas zkusit uspořádat nějaký ten srázek.

    Co se délky týče, může být:
    A/ 1 den - nějaká hospůdka, čajka, ráno přijet, večer domů
    B/ Víkendový - pronajmout chatu či jiné prostory na den nebo dva (měl by někdo?) a tam srazovat Smile
    Zde počítejte však do rezervy s 500 Kč/noc za osobu, čili pátek až neděle (2 noci) srazu vyjde na 1000 Kč (což je sice trochu přehnané, ale něco dáte i za jídlo, cestu, realně tak 700,-) + cesta, jídlo, pití, cokolijenpotřebujeteprosvouspokojenost, čili baj vočko 1000 - 2000 Kč za víkend dle vaší vzdálenosti, hladovosti etc.

    Lokalita:
    1/ Praha a okolí
    2/ Brno a okolí
    3/ jinde - navrhněte (důležitá však je dobrá dopravní dostupnost, a faakt levnější/zdarma ubytování)

    Termín:
    I. 20-22.11
    II. 27-29.11
    III. 4-6.12
    IV. 18-20.12 (což se ale asi nehodí vzhledem k Vánocům)

    Pište prosím, kdo by měl zájem, na jak dlouho a kam by měl možnost dorazit.
    A budte prosím i solidární, čili pokud jste z Prahy a pracující, nevolte Prahu jen protože to máte u nosu, ale zvažte i kam jste ochotni dorazit. Ne všichni pracují nebo to mají do Prahy blízko.
    Carpio
    Carpio


    Posts : 258
    Join date : 04. 11. 14
    Location : západní Čechy

    Legend-ární SRAZ! Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Carpio Sun Nov 01, 2015 4:31 pm

    Hlásim 2 osoby + 2 místa v autě směrem ze západních Čech kamkoliv. Praha/Brno/???, je to fuk, datum taky s výjimkou toho posledního (to už se budu dopouštět kaprovraždy).
    V Praze možnost předem domluvit přespání (nebo rovnou pokoj) na koleji, co se týče nocování malých hafhafů na koleji, doinformuju se během pár dní.
    Avelion
    Avelion


    Posts : 41
    Join date : 14. 11. 14
    Age : 31

    Legend-ární SRAZ! Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Avelion Mon Nov 02, 2015 11:34 pm

    Můžu na vícedenní jen v případě že to bude v Brně. Finanční možnosti mi nedovolují jet o moc dál.
    Od našich mám povolený přespání pro kamarády, takže bych měla mít 3(4pokud se nafoukne ještě madračka) volný místa na přespání. Jen ještě ukecat taťku, aby pro nás aspoň jednu noc dojel, aby si všichni mohli dát pivko ;-)
    Termín bych brala asi ten třetí.
    Eynor Astrae
    Eynor Astrae


    Posts : 240
    Join date : 08. 11. 14
    Location : Elrendar Keep

    Legend-ární SRAZ! Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Eynor Astrae Wed Nov 04, 2015 2:26 pm

    Hmm, chybí mi tam 26.-28.12, řeknu to takhle: na svátky jsem v Praze a je tam možnost mít hlídané oba jorky (rodina). Jen kolem vánoc tipuji, že zvláště studenti nebudou při penězích, nedal by se ještě lednový termín?

    Praha, více dnů: mohu (listopad se mi skoro nehodí).
    Brno - spíše ne, netuším, kam se psy, leda bych se nacpala k někomu do auta na cestu a přispěla na benzín, ale pak je také ubytovat, že :/ Prostě mi smetáčky nemá kdo pohlídat a je to fakt dálka, nu.
    Také by mne zajímalo, co Slováci, jestli je pro ně přijatelnější Brno nebo Praha. Asi se sem bojí psát Very Happy
    Avelion
    Avelion


    Posts : 41
    Join date : 14. 11. 14
    Age : 31

    Legend-ární SRAZ! Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Avelion Wed Nov 04, 2015 3:15 pm

    Kdybys byla u nás, tak smetáčky tu můžeš mít taky. Taťka asi nebude nadšenej pokud budou běhat po domě, ale sestřiny čivavy nám tu běhaly běžně a vydržel to, takže pokud nebudou budit celej dům v půl čtvrté ráno, tak by neměl být problém. A pokud se nebojí cizích psů, tak se venku můžou při venčení vyřádit se Zuzkou ;-)

    Na leden bych rozhodně nemohla- to už bude zkouškový Mad

    BTW ještě k těm místům na spaní- jde o jednu rozkládací pohovku na kterou se vlezou dva, jednu pohovku na kterou se vleze jeden a nafukovací madračku, takže je možný, že by se dva museli vlézt na tu větší pohovku společně.
    Orkelt
    Orkelt


    Posts : 174
    Join date : 14. 11. 14
    Age : 25

    Legend-ární SRAZ! Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Orkelt Wed Nov 04, 2015 6:02 pm

    Pokud mi to bude umožněno a povoleno, s místem jsem víceméně flexibilní. Nejvíc by vyhovovaly 2. a 3. termín. (tj. ostatní termíny jsem v trapu)
    A jakožto skaut se klidně můžu spokojit s karimatkou na podlaze a spacákem, takže postele bych zabírat nemusel. Very Happy
    Teď ale záleží na tom, jak budou reagovat moji páni, držte palce. Smile
    Carpio
    Carpio


    Posts : 258
    Join date : 04. 11. 14
    Location : západní Čechy

    Legend-ární SRAZ! Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Carpio Thu Nov 05, 2015 8:07 am

    Kdyby něco, udělej to jako Vondra...vydaval mne za Volcovu matku, aby mohl jet na ten minulej srazek. Docela haluz. Laughing
    Eynor Astrae
    Eynor Astrae


    Posts : 240
    Join date : 08. 11. 14
    Location : Elrendar Keep

    Legend-ární SRAZ! Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Eynor Astrae Thu Nov 05, 2015 10:15 am

    ...mně by to i uvěřili Very Happy omlouvala jsem takhle nezletilé kamarády na DrD a DnD telefonem u jejich rodičů, že jim je v pořádku dovedu domů Very Happy
    Flairica
    Flairica


    Posts : 31
    Join date : 24. 07. 15

    Legend-ární SRAZ! Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Flairica Fri Nov 06, 2015 1:05 pm

    Ahoj, původně jsem spíše počítala s tím, že nepojedu a doteď je moje účast kolem 50% z finančních i časových důvodů, ale přesto se vyjádřím.

    Délka:
    Pokud by se konal v Brně, je mi to jedno. Odpadly by starosti s financema, tudíž by u mne byla účast takřka 100%. Jestliže bude v Praze nebo někde se srovnatelnou vzdálenstí od Brna, tak bych i přes svou situaci preferovala alespoň dva dny, pokud by bylo zařízeno nějaké ubytování. Neláká mne představa být na cestě déle, než s váma. (cesta do Prahy mi reálně trvá kolem 4 hodin minimálně, takže bych musela i brzo zpátky už jen z hlediska spojů).

    Lokalita:
    Ze zjevných důvodů by mi vyhovovalo více Brno, neboť to tam mám kousek, ale jsem ochotna i jet do Prahy nebo jinam, jestliže mne nebude čekat nocování na lavičce. V tom případě bych ale uvítala, pokud by bylo u někoho v autě místo, že bych se svezla aspoň kousek a třeba přispěla na benzin.

    Termín:
    Tady budu stručná: Nehodí se mi ani jeden, ale čas si pravděpodobně udělat mohu. Jen mezi svátky budeme mít návštěvy, tak pokud by to byl ten týden, potřebuji to vědět dopředu a zkusit domluvit.
    Seraphim
    Seraphim


    Posts : 73
    Join date : 04. 11. 14

    Legend-ární SRAZ! Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Seraphim Mon Nov 09, 2015 1:05 pm

    Tak v případě víkendového v Brně, pakliže nechceme obtěžovat rodiče Ave a mít opravdu možnost klidu atd. by připadala v úvahu například
    http://www.e-chalupy.cz/jizni_morava/ubytovani-ochoz-u-brna-chata-nela-a-aneta-pronajmuti-3364.php

    3000 na víkend s kapacitou až 12 osob a ne příliš daleko od Brna.
    Potřebuji však vyjádření více lidí, pokud má tedy ještě někdo zájem.
    Dle počtu osob to nemusí vyjít ani na 300 za 2 noci na osobu.

    Trochu komplikace bude asi nutnost dovézt si své vlastní papů, vařit si, ale to se dá v poho zmáknout.
    Jediná s autem je prozatím žel Kapřice, tudíž by musela sloužit jako nákupčí / přibližovadlo pokud nepojede MHD.
    Jinak je to docela kousek od Brna, ovšem s místní sámoškou bych asi fakt nepočítal, max hospůdkou na pivko.
    Eynor Astrae
    Eynor Astrae


    Posts : 240
    Join date : 08. 11. 14
    Location : Elrendar Keep

    Legend-ární SRAZ! Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Eynor Astrae Mon Nov 09, 2015 1:22 pm

    Za mne je tohle schůdné, pokud vyjdete se dvěma malými smetáky, a pokud se budu moci od Plzně dál s nimi nasockovat Kaprovi do auta. Do Plzně to snad nějak zvládnu vlak/busem, to nejezdí ti žlutí náckové, kteří povolují jen jednoho psa Smile
    PS. jorkové jsou kamarádi, ne dovezené obžerstvení, předem varuji.
    Avelion
    Avelion


    Posts : 41
    Join date : 14. 11. 14
    Age : 31

    Legend-ární SRAZ! Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Avelion Mon Nov 09, 2015 3:20 pm

    Chalupu bych brala spíš na léto. Kdo ví jaký bude počasí a jaká tam bude kosa. Pokud by byl sraz v létě, tak by to byla skvělá alternativa(aneb letní sraz už můžeme plánovat Very Happy ). To by se dalo něco podniknout i v okolí, ale v prosinci bude kolem jenom kosa.
    Takže pořád jsem zastánce Brna, tam je vždycky kam zajít. První večer klidně hospoda(to bych zařídila odvoz domů), druhej třeba čajovna(aby nebyl poslední den na cestu domů zbytkáč) ;-)
    Carpio
    Carpio


    Posts : 258
    Join date : 04. 11. 14
    Location : západní Čechy

    Legend-ární SRAZ! Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Carpio Mon Nov 09, 2015 3:55 pm

    Chajda? Dobrej nápad. Topení tam je, kuchyně s koupelnou taky, spát se dá všude.
    Jak by se to ostatním hodilo? Vypadá to jako nejlacinější varianta, když si domluvíme nějakej jídelníček a hlavně chlastovníček. Štěně pivka se dá sehnat v Makru za docela solidní cenu a pípa by kupodivu taky byla, pokud nám ji rodnej otecko zapůjčí. V Brnisku se Makro určitě najde a nákup je údělem okamžiku, kartu mam, jináč se hlásim k výpomoci v kuchyni - Rognor už se na to třese předem.
    Jo, a smetáčci v autě nevadí (nevim jestli budou v převozním boxu v kufru, nebo je uvelebíme na sedačce, to asi podle situace).
    Teoreticky, ono by aut i míst mohlo bejt víc, pokud pojede i Angel, ale to se musíme nějako dohovořit, zda si vezme mounta nebo ne-é Smile U nás jsou fleky dva plus hafhaf.
    Altash
    Altash


    Posts : 25
    Join date : 10. 11. 15
    Age : 36
    Location : Frankurt am Main Deutschalnd

    Legend-ární SRAZ! Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Altash Tue Nov 10, 2015 8:40 am

    Ja mozem kamkolvek ked to bude 2. Termin 27-29.11 mam tak uz dovoleku takze cesta mi moze trvat akokolvek dlho. Ak to bude iny termin tak sa zial nemozem zucastnit
    Fyi: frankfurt- brno 11h busem
    Eynor Astrae
    Eynor Astrae


    Posts : 240
    Join date : 08. 11. 14
    Location : Elrendar Keep

    Legend-ární SRAZ! Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Eynor Astrae Tue Nov 10, 2015 9:33 am

    Hmm nebo Frankfurt - Plzeň a tam vlézt do Kaprova auta se mnou a jorky Very Happy
    Anyways pro mne je OK 2. termín a pak nejspíše až něco mezi svátky nebo silvestr Smile

    Jo a nebo prý dojedu takhle, když ještě pořád nejsem řidič Very Happy
    http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aDmLpeO_460sv.mp4
    Avelion
    Avelion


    Posts : 41
    Join date : 14. 11. 14
    Age : 31

    Legend-ární SRAZ! Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Avelion Thu Nov 12, 2015 11:50 am

    Čas letí a zatím asi nejlíp vypadá druhý termín(27.-29.11.). Shodneme se teda na něm a na té chatce u Brna? Protože se hádám musí zajistit rezerace dřív než týden dopředu.

    Taky mám dvě otázky:
    1. Pojede někdo z Brna, ke komu bych se mohla připojit na cestu? Jsem schopná ztratit se i v Brně a taky bych se raději držela někoho kdo ví jak tam dojet.
    2. Je tu někdo vegeratián? Jídlo hádám budeme mít svoje, tak bych upekla pizza šneky, ale jestli někdo nejí šunku, tak mi to nahlaste pls dopředu ať jich pár udělám s jinou náplní. ;-)
    Carpio
    Carpio


    Posts : 258
    Join date : 04. 11. 14
    Location : západní Čechy

    Legend-ární SRAZ! Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Carpio Thu Nov 12, 2015 12:24 pm

    Hlavně se hlaste, kolik nás teda bude a co kdo jíte/nejíte, hodila bych v plen do "žrádelníčku" nějaký dobrý maso na stejka (pravděpodobně hovězí, neb inda tady nemáme, žejo) , tak abych věděla, zda mam sehnat celej vysokej roštěnec/ořech, případně nějakej kousek pořádnýho lososa či jiný breberky podle chuti. study

    Zatim teda: Kapr, Mazlik, Trey, Eynorka (+2x smetáček), Vik, Ave, Ogi, Flair, Altash, Angel (?),
    což je dohromady :10 lidí
                    2 smetáčci
                    1 - 2 auta (v jednom 2 místa, u angela hádam 4 - ještě nevim, jak to bude mít časově)
    Altash
    Altash


    Posts : 25
    Join date : 10. 11. 15
    Age : 36
    Location : Frankurt am Main Deutschalnd

    Legend-ární SRAZ! Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Altash Fri Nov 13, 2015 10:58 am

    Zda sa ze fiancne je pre mna najlepsie si auto prenajat. Kedze idem cez cele Cesko zobral by som Eynorku uz doma a pokracoval dalej ... podla toho kolko ludi ma zaujem ist so mnou take auto si prenajmem ale na autobus vodicak nemam Very Happy
    takze cca 2-3 ludia co sa neboja psov, alebo az 5-6 ludi
    A dufam ze sme sa uz dohodli teda na tom II. termine (27.-29.11.)


    Naposledy upravil Altash dne Fri Nov 13, 2015 11:55 am, celkově upraveno 2 krát
    Seraphim
    Seraphim


    Posts : 73
    Join date : 04. 11. 14

    Legend-ární SRAZ! Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Seraphim Fri Nov 13, 2015 11:50 am

    Ano, 27-29.11, už jsem poslal žádost o rezervaci chaty na ten termín, tak ted jen vyčkat na odpověd.
    Carpio
    Carpio


    Posts : 258
    Join date : 04. 11. 14
    Location : západní Čechy

    Legend-ární SRAZ! Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Carpio Fri Nov 13, 2015 12:07 pm

    Docela to ulehčí situaci, Angel mi včera psal, že toho má hrozně moc kolem hospodářství, a bude rád, když by se za náma podíval na odpoledne, ale ani tam neni jistota. Takže jedno auto padlo, zbejvá naše (2 místa) - a pokud přiobjednáš ty jedno, podle toho kolik lidí a kde bude nasedat, bude to optimum.

    Teď další otázka: odkud je kdo, abychom si rozvrhli, kde koho nabrat. Vyrazim z Klatov (odhaduju že cca nějak po práci kolem 16 - 18 h) přes Plzeň, Prahu (abych nabrala polovici), a trapem po tom našem D1 tankodromu na východ.
    Po trase je možno zastavit kdekoliv, malá odbočka taky nevadí. Auto je nekuřácký a hlasitý - rozuměj: nově namontovaná bedna v kufru.


    Takže se hlašte:

    Kaprovo auto (4 místa): Kapr, Mazlik, Trey, Taharis = auto plne

    Altashovo auto (5 míst): Altash, Eynor (+ hafhaf), ...


    Naposledy upravil Carpio dne Fri Nov 13, 2015 6:04 pm, celkově upraveno 1 krát
    taharis
    taharis


    Posts : 18
    Join date : 27. 06. 15
    Age : 29
    Location : Praha

    Legend-ární SRAZ! Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro taharis Fri Nov 13, 2015 6:02 pm

    Počítejte se mnou jen tom musim domluvit v práci...eště dam vědět... v pátek sem do 17:00 ve škole....ale to si muzu nahradit. Co se týče dopravy, muzu jet autem z prahy (ale podle servisáka to auto mele z posledního, tak bych se radši k někomu vecpal... abysme místo chaty netábořili na krajnici D1). Co se týče jídla.... můžu udělat něco co se jen ohřeje (špagety, buřtguláš tad.), jen bych potřeboval vědět pro kolik lidí. A jaký jsou předpokládaný náklady?
    Carpio
    Carpio


    Posts : 258
    Join date : 04. 11. 14
    Location : západní Čechy

    Legend-ární SRAZ! Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Carpio Fri Nov 13, 2015 6:12 pm

    Dlabec pořešen. Má někdo protesty proti skladbě: losos na bylinkách, obložený talíře, stejky, libečkový kuře? (stejky cáluju já, zbytek si nějak rozpočteme podle lidí co na 100% pojedou)

    Co se týče pitiva, navrhuju sud a pípu, 15 litrovej asi pokoříme srandovně. Ze 30 piv 10 lidí neumře.
    taharis
    taharis


    Posts : 18
    Join date : 27. 06. 15
    Age : 29
    Location : Praha

    Legend-ární SRAZ! Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro taharis Fri Nov 13, 2015 6:56 pm

    Dle mého názoru je 15ti litrovej sud málo.... vzal bych aspoň 30ku... ale to záleží taky na tom jak moc pijete.

    Jinak můžu sehnat nachos a sýrovou salsu (origo co vám daj v mexický restaraci)... 800g nachos a půl kyla sýrový salsy vyjde na 200,- .... což je pěkný. Tak piště jestli je mam sehnat nebo ne.
    Avelion
    Avelion


    Posts : 41
    Join date : 14. 11. 14
    Age : 31

    Legend-ární SRAZ! Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Avelion Fri Nov 13, 2015 9:59 pm

    Hmm, to bych celkem ráda ochutnala.
    Pokud mi vyjde čas, tak možná dodám ještě něco sladkýho, ale to podle toho jak bude den předtím škola a čas na pečení.
    Co se alkohoku týče, tak mě do něj nezapočítávejte. Mám hoooodně malou výdrž, takže když bych se pak rozkecala, tak by jste si to nachos myslím dobrovolně nacpali do uší.
    Seraphim
    Seraphim


    Posts : 73
    Join date : 04. 11. 14

    Legend-ární SRAZ! Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Seraphim Sat Nov 14, 2015 1:20 pm

    3 litry domácí medoviny od včelaře tu od Brna už jsou pořešeny Smile
    Vínko je možné stáčené tu ve vinotékách.
    Celkově vzato bydlím k chatě nejblíže (Brno Líšen), ačkoli i tak je to pár KM.

    Tu v Líšni z užtečných věcí je Lidl, Superm. Albert, Billa, Sklizeno (lepčí maso, farmářské potraviny etc), masna, drogerie, vinotéky, ...

    Hned v Ochozu je http://www.restaurace-na-kovarne.cz/
    zřejmě i pizzerka https://www.facebook.com/Ochozzerie/
    v lokalitě dokonce i fungují nějaké rozvozy kdyby bylo fakt nejhůře nebo chut:
    http://www.mamia.cz/nabidka-pizzy/cela-nabidka/
    http://www.pizzauhonzy.cz/

    Ale vzhledem k menu od Kapříka to asi nehrozí Very Happy

    Sponsored content


    Legend-ární SRAZ! Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sat Apr 27, 2024 6:07 am