Legenda

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum RP/PvE/PvP serveru Legenda


+6
Blanch
Caelir
Altash
Flairica
Carpio
Seraphim
10 posters

    Legend-ární SRAZ!

    Seraphim
    Seraphim


    Posts : 73
    Join date : 04. 11. 14

    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Seraphim Mon Nov 23, 2015 5:57 pm

    Blanch napsal:Kdy tak cca planujete ten vylet do mesta? Ja jen, jestli bychom se teda rovnou nesesli pak ve meste. Stejne bychom v sobotu driv nez v ty dve odpoledne asi nedorazili.

    Něco takového budeme řešit asi fakt až operativně na místě, podle počasí, nálady, atd.
    taharis
    taharis


    Posts : 18
    Join date : 27. 06. 15
    Age : 29
    Location : Praha

    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro taharis Tue Nov 24, 2015 8:13 am

    Ke spločenským hrám... beru černé historky (edici sex a zločin Very Happy )... odkaz o co jde sem tu už házel dřív.
    Eynor Astrae
    Eynor Astrae


    Posts : 240
    Join date : 08. 11. 14
    Location : Elrendar Keep

    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Eynor Astrae Tue Nov 24, 2015 12:03 pm

    takže mam brát bločky a papíry? Very Happy
    Carpio
    Carpio


    Posts : 258
    Join date : 04. 11. 14
    Location : západní Čechy

    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Carpio Tue Nov 24, 2015 2:09 pm

    Papíry určitě, zkusíme zahrát mluvnici Laughing s naší představivostí asi smíchy umřeme.
    Eynor Astrae
    Eynor Astrae


    Posts : 240
    Join date : 08. 11. 14
    Location : Elrendar Keep

    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Eynor Astrae Tue Nov 24, 2015 2:35 pm

    Ok. Zařídila jsem Daelgarovi kurz slovenštiny, aby si nestěžoval, jak těm Slovákům v RP nerozumí Very Happy
    Carpio
    Carpio


    Posts : 258
    Join date : 04. 11. 14
    Location : západní Čechy

    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Carpio Tue Nov 24, 2015 10:57 pm

    Takže: Vik požádal o dokompletování nákupního seznamu.

    než vyrazim, tak v Makru v Praze kupuju: maso na stejky pro 12 lidí, 1x losos do 4 kg, 3x kuře, dají mi to tam do bedny s ledem, takže dovezu bez úhony.  
    (mezi jedlíky bude rozpočten pouze losos a kuřata z "masové" části nákupu, tak se neděste)

    Makro v Brně: velká neznámá. Navržen byl sud piva, ale nedohodla se značka, ani objem, zda 15 nebo 30 litrů. Ostatní alkohol se moc neřešil. Navrženy byly sýry, olivy, možná nějaká šunčička na doplnění. Z nealko pití rozhodně aspoň 4 kartony minerálek plus menší flaška šťávy. Kartonek oliv Franz Josef a hroznový víno a bagetky/rohlíčky na jednohubky. Dip na lososa - kysana smetana, slehacka, bylinky, maslo, bagetky k lososu na opeceni s bylinkama. Brambory vezmu od babiny malinky, nezapomenout 1x houbicky na nadobi. (tato část nákupu se rozpočte komplet)


    Mimo to padly zvěsti o 3 litrech medoviny, nějakém víně, zapečených šnecích a mexický kuchyni.

    Dohazujte sem pod to, kdo má ještě jakej nápad, ať to můžu nějak ukončit a valnou většinu, co narvu do auta, nakoupit už v Praze, snad krom minerálek.[/color]


    Naposledy upravil Carpio dne Tue Nov 24, 2015 11:34 pm, celkově upraveno 1 krát
    Seraphim
    Seraphim


    Posts : 73
    Join date : 04. 11. 14

    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Seraphim Tue Nov 24, 2015 11:20 pm

    Ostatní alkohol mám 3L medoviny.

    Na víno tu jsou 3 vinoteky (provoz do 21 hodin), něco mohu pořešit, ale spíše bych to viděl až dorazí první auto.

    Pivko - 15l mi přijde málo, pokud se bude brát, to jsou 2 piva na osobu, chtělo by to alespon 30. Ale za mě nemusí být. Jinak preferuji ty malé pivovary, z těch velkých je fajn třeba Černá Hora, Bernard, Démon.

    Ostatní - asi kdo co donese Smile

    Nějaké nealko - kofola (např. k rumu), voda alespon balík (ačkoli já třebas piji kohoutkovou, čaje).

    Převzetí chaty mám domluveno na 16h, takže to omrknu a nahlásím stav kuchyně, atd.

    PS: Možná si vemte i roztrojky do zásuvky, netuším jak to tam je se zásuvkami.
    Seraphim
    Seraphim


    Posts : 73
    Join date : 04. 11. 14

    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Seraphim Tue Nov 24, 2015 11:38 pm

    Kdo z Brňáků/účastníků mi je v pátek odpoledne ochoten pomoci s nákupem, nebo cca od 16h pak na chatě už pomoci s přípravou obžerstvení a tak? Smile

    Ave, Flair, někdo jiný?
    Eynor Astrae
    Eynor Astrae


    Posts : 240
    Join date : 08. 11. 14
    Location : Elrendar Keep

    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Eynor Astrae Wed Nov 25, 2015 12:40 am

    Bere někdo kytaru a hudební talent? :X xD ...no jo holt jsem jiná generace Very Happy
    Avelion
    Avelion


    Posts : 41
    Join date : 14. 11. 14
    Age : 31

    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Avelion Wed Nov 25, 2015 7:51 am

    Pokud najdu vhodný spoje, tak bych se tam k té čtvrté mohla dostat. Nevím přesně v kolik(čti: podle toho kolik lidí bude mít doktor v čekárně), ale snad bych to měla stihnout.

    I když podle toho seznamu to nevypadá na sraz, ale na velkou žranici. Very Happy

    BTW, mohl by někdo teda spočítat kolik to bude stát, abych si nedonesla málo peněz? Chata měla být cca něco přes 300 na osobu, ne? A to jídlo co vezme Kapr vyjde na kolik(cca)?

    Jinak já dodám ještě sušenky(pokud mi je brácha a taťka nesežerou) a pizza šneky na zakousnutí ;-)
    Carpio
    Carpio


    Posts : 258
    Join date : 04. 11. 14
    Location : západní Čechy

    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Carpio Wed Nov 25, 2015 8:39 am

    U chaty zmiňoval Vik nějaký 200 na člověka, protože je nás 12. Co se dlabce týče, taky to nebude obzvláštní pecka, prvni odhad (mimo sud) je kolem 300 na osobu - a to ještě možná přehánim.
    Soudek jako takovej by to zase o tolik nezvedl. Záleží na tom, jakej vymyslíme, včera už na to nějak nedošlo.
    Avelion
    Avelion


    Posts : 41
    Join date : 14. 11. 14
    Age : 31

    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Avelion Wed Nov 25, 2015 8:45 am

    Co se mě týče, tak mě z výpočtu spotřeby alkoholu vynechejte, vzhledm k lékům ho stejně nemůžu a popravdě i kdybych mohla, tak spotřeba alkoholu kterou moje tělo vydrží, aniž bych se rozkecala tak, že by všichni z chaty zdrhli, je přibližně dvoudecovka piva nebo jeden panák.
    taharis
    taharis


    Posts : 18
    Join date : 27. 06. 15
    Age : 29
    Location : Praha

    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro taharis Wed Nov 25, 2015 9:35 am

    Avelion napsal: spotřeba alkoholu kterou moje tělo vydrží, aniž bych se rozkecala tak, že by všichni z chaty zdrhli, je přibližně dvoudecovka piva nebo jeden panák.

    Někde se musíš naučit pít... považuju to za svojí občanskou povinnost Very Happy Very Happy

    Jinak z mojí strany došlo k několika změnám. První je ta že můj dealer nachos neodpovídá na SMSky... tak nevim jak to dopadne.

    Další změna je ta.... že asi budu muset spojit příjemný s užitečnym.... a v pátek povezu firemní auto do Brna, tam ho vyměnim za jiný, a jinym pojedu v neděli zpátky. To by znamenalo, že napojedu s Kaprem. Ještě lepší je ale ta stránka.... že za cestu tam i zpátky mi firma proplatí palivo....takže pokud by Kaprovi nevadilo nechat auto v Praze (Můžu zařídit parkování v práci, hlídaný parkoviště cca 5 minut od okruhu)... tak by jsme mohli jet zadara (teda vy zadara.... já bych za to ještě dostal zaplaceno Razz ). Nevim co má kapr za auto... ale tam by se jelo VW Tuareg a zpátky Hyundai Santa fe (obojí veliký 4x4 SUV... takže zavazadla ani sníh nás nepřekvapí). Ještě no neni úplně jistý... stoprocentní jistotu budu mít asi zejtra.


    Jinak co se týče piva... osobně jsem pro 30l 11° kozla... ale zvhledem k počasí *podívá se skrz okno za kterym sněží* to vidim spíš na grog Smile.
    Eynor Astrae
    Eynor Astrae


    Posts : 240
    Join date : 08. 11. 14
    Location : Elrendar Keep

    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Eynor Astrae Wed Nov 25, 2015 9:59 am

    Ono pivo se zase moc netýká mne Smile a tuareg je krááásný auto.
    Jenže Altash se půjčení auta v SRN tak jako tak nevyhne, takže ten to má chudák s nejdražší a nejdelší cestou :/ + v Praze/kolem Prahy chceme být nejdéle kolem 16h abychom do Brna dojeli nějak normálně.
    avatar
    Caelir


    Posts : 19
    Join date : 30. 10. 15

    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Caelir Wed Nov 25, 2015 10:05 am

    NOOOOOOO nachooos. Čo sa týka piva iba čierna hora. Víno , medovina všetko ide len radlera som prepitý. Ps orkelte pripravujem ti prekvapenie tak drž palce Very Happy
    Altash
    Altash


    Posts : 25
    Join date : 10. 11. 15
    Age : 36
    Location : Frankurt am Main Deutschalnd

    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Altash Wed Nov 25, 2015 10:28 am

    Nachos ci Tortilla chipsy mozem zohnat aj ja myslim ze tu maju 200g za 1Euro
    taharis
    taharis


    Posts : 18
    Join date : 27. 06. 15
    Age : 29
    Location : Praha

    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro taharis Wed Nov 25, 2015 10:39 am

    Já sem je mohl sehnat přímo od dodavatele pro mexický restaurace...a o nachos jako takový úplně nešlo...spíš o tu salsu k nim.
    Carpio
    Carpio


    Posts : 258
    Join date : 04. 11. 14
    Location : západní Čechy

    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Carpio Wed Nov 25, 2015 10:58 am

    Dneska večer to proberu s polovicí, jak by se to dalo udělat ohledně těch aut. Znamenalo by to, že bychom mohli z Brna odjet později, kdybys vzal nazpět do Prahy Sahniho (Máme v Brnisku ještě nějaký kámoše, za kterýma se chtěl Mazlik podle situace mrknout.)
    Ulevilo by to situaci i v tom smyslu, že bych tim pádem mohla narvat auto nákupem o něco víc, ergo už by se do Makra v Brně nemuselo, což by bylo úplně super, neb bych mohla rovnou začít kuchtit.

    Jo, a možná by se ti do toho auta vešly i ty bedánky, Vik se včera sháněl po nějakým ozvučení, co ty na to? Cool
    taharis
    taharis


    Posts : 18
    Join date : 27. 06. 15
    Age : 29
    Location : Praha

    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro taharis Wed Nov 25, 2015 1:25 pm

    neni problem... a ty bedny nejsou zadnej zazrak.. uz maj neco za sebou ... ale neni problem.... ale jak rikam... neni to stoprocentni zatim
    Carpio
    Carpio


    Posts : 258
    Join date : 04. 11. 14
    Location : západní Čechy

    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Carpio Wed Nov 25, 2015 1:43 pm

    Vynašla jsem maso, zlatíčka! Mazlik tam zajede dneska pro něj. Doufam, že ho ještě budou mít. Kuk!

    https://sortiment.makro.cz/cs/hovezi-vysoka-rostena-chlja/134096p/
    Blanch
    Blanch
    Admin


    Posts : 133
    Join date : 05. 09. 15
    Location : Quel´thalas

    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Blanch Wed Nov 25, 2015 7:04 pm

    Tu kytaaru jsem koupil... totiz. Tu kytaaru vam muzu v sobotu privest, ale nechtejte po mne, abych na ni hrala Very Happy, na to uz si davno moje ruce odvykly a chudera mi uz roky stoji znudene v rohu. A je to stara dama, ma uz svoje roky a podle toho i vypada.

    V patek se za vami nejspis uz nestavime(do vecera pracujem), ale pokud byste chteli v sobotu pak neco vzit, staci se ozvat(Vik na me ma cislo).

    Pokusim se taky dovest neco na zvanec nebo tak, at necim prispeju. Snad to vsechno i se psem v buse dopotahnem Very Happy.
    taharis
    taharis


    Posts : 18
    Join date : 27. 06. 15
    Age : 29
    Location : Praha

    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro taharis Thu Nov 26, 2015 1:47 pm

    Tak ofiko potvrzený.... zejtra mam na trase praha - brno (mírná zajížďka neni problém)  3 voný místa v autě... odvoz ZDARMA. Pokdud by jste někdo měl zájem... piste mi buď sem nebo na skype (Taharis). Předpokládaný odjezd kolem 17:30 z prahy (sraz nejlépe u MCdonaldu na divoký šárce)!
    Carpio
    Carpio


    Posts : 258
    Join date : 04. 11. 14
    Location : západní Čechy

    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Carpio Fri Nov 27, 2015 9:06 am

    Ták, domluveno a připraveno...relativně. Kapr šel chrápat v půl čtvrtý ráno, ve tři mam auto a začínam nakládat, do půl čtvrtý vyrazim z KT, pokud do toho ještě něco nevleze. Laughing O výsledku nákupu poinformuju Vikouše přímo z Makra, pak kopnu do vrtule a směr brno. Očekávejte nás kolem devátý - s trochou štěstí.
    taharis
    taharis


    Posts : 18
    Join date : 27. 06. 15
    Age : 29
    Location : Praha

    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro taharis Fri Nov 27, 2015 11:13 am

    Mohl bych poprosit někoho kdo zná okolí o telefonní číslo? Pro případ že by mě navigace zradila (dělá to ráda.. potvora jedna)... předpokládám příjezd až někdy mezi osmou a devátou
    Eynor Astrae
    Eynor Astrae


    Posts : 240
    Join date : 08. 11. 14
    Location : Elrendar Keep

    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Eynor Astrae Tue Dec 08, 2015 10:38 am

    Vzhledem k tomu, že jsem Rogovi slíbila to sem dát po úpravě hrubek a doplnění informací od Carpio, slib plním.
    Jedná se o jeho vlastní záznam "tak trochu dračího doupěte" ze srazu (kde nás na regulérní DnD bylo příliš, a proto šlo spíš o trolling a masovou likvidaci náhodně vybraných postav). Rognor si ale přál tu zhůvěřilost zachovat pro budoucí generace, takže ji zde máte.
    Čtěte jen na vlastní nebezpečí... aneb jak přimět DM k sebevraždě tím, že vaše postavy prostě dělají vše možné, jen ne a ne vlézt do dungeonu Very Happy

    Herně se jedná o Gygaxovu Tomb of Horrors, ze které skupina pokořila celé troje dveře (dvoje falešné) a jednu chodbu, než jim došlo, že hrubá síla v tomto místě moc neváží...

    Nejsem autorem textu, takže se tímto vyhýbám zodpovědnosti za psychické následky, které může mít po jeho čtení.

    Rognorova pohádka před spaním:

    Sponsored content


    Legend-ární SRAZ! - Stránka 4 Empty Re: Legend-ární SRAZ!

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Thu Mar 28, 2024 11:26 pm