Fórum RP/PvE/PvP serveru Legenda


  Zákoník Elrendaru

  Share
  avatar
  Eynor Astrae

  Posts : 240
  Join date : 08. 11. 14
  Location : Elrendar Keep

  Zákoník Elrendaru

  Příspěvek pro Eynor Astrae za Mon Nov 06, 2017 4:32 pm  Elrendar Keep spravuje území na severovýchodě Morových zemí, od vstupu do horského údolí, po Thalassian pass a dále na východ do hor až na pobřeží Zapovězeného moře.
  Jedná se o neutrální vojenskou pevnost vedenou elfy z řad Scryerů a Shattered Sun, navrátivších se po obnovení Studny do Eastern Kingdoms.
  Elrendar Keep neslouží Alianci ani Hordě, spíše ve stylu Argent Crusade a Shattered sun obě frakce vnímá jako spojence v boji proti Plamenné Legii a Pohromě. Zvláštní vztah má ke Quel'Thalas, jehož jižní hranici se stálí členové posádky zavázali bránit proti výše zmíněným nepřátelům.  Vrchní velení v pevnosti má lord z Elrendaru, po něm lady a pak kapitáni, následně seržant a mistři Arkána. Více najdete ve svazku zabývajícím se pravidly pro posádku pevnosti.
  avatar
  Eynor Astrae

  Posts : 240
  Join date : 08. 11. 14
  Location : Elrendar Keep

  Všeobecné zákony pevnosti (týká se posádky i hostů)

  Příspěvek pro Eynor Astrae za Mon Nov 06, 2017 4:42 pm


  • Platí zákaz prostituce, kuplířství, obchodování s otroky, znesvěcování ostatků a hrobů, mučení zajatců, krádeže a poškozování cizího majetku, omezování osobní svobody, ubližování na zdraví a ohrožování obyvatel pevnosti i hostů na životě.

  • Je přísně zakázáno vyvolávat démony, sloužit jim, ovládat je či jinak s nimi komunikovat na území Elrendaru.

  • Je zakázáno praktikování nekromancie a krvavé magie v jakékoli její podobě, stejně tak používání voodoo i sesílání kleteb a nepovolená mentální magie.

  • Je zakázáno neautorizované teleportování se do pevnosti i z pevnosti. Povolení udělují jen lord, lady a kapitáni.

  • Je zakázáno používat, přechovávat, či se do pevnosti jakkoli pokoušet propašovat veškeré návykové látky a jedy, zejména pak všechny varianty felových esencí, krystalů, lektvarů, prachu, koncentrátu či artefaktů. Výjimku z pravidla za účelem výzkumu či chystaných vojenských operací smí udělit jen lord, lady a kapitáni, po řádné žádosti doplněné třemi kopiemi formuláře (platí pouze pro členy posádky).

  • Je zákázáno projíždět na jízdních zvířatech vnitřky budov, k ustájení slouží stáje.

  • Je zakázáno vodit do pevnosti nezajištěné dravce, šelmy, či plazy, kteří za sebou nemají nutný výcvik a mohli by ohrozit osazenstvo pevnosti. Pro takové mazlíky slouží záchytná klec před branou pevnosti. Taktéž pro osoby pod vlivem zakázaných látek.

  • Je zakázáno hlasitými výkřiky a nevhodným chováním pohoršovat obyvatele pevnosti, narušovat porady, přednášky a nástupy, či rušit klid mrtvých na hřbitově.

  • Trestem za nevhodné odhalování (nahotu) ve veřejných prostorách pevnosti je pět a dvacet ran bičem.

  • Je přísně zakázáno vstupovat do komnat lorda a lady bez povolení, výjimkou je napadení pevnosti nebo ohrožení života.

  • V době delšího obléhání pevnosti mají hosté povinnost zapojit se do obrany po boku členů posádky a následovat povely velících důstojníků.

  • Hosté, také obchodníci a řemeslníci, kteří nejsou členy posádky, mají zákaz vstupu do: žaláře, skladu, kasáren, strážních věží, prostor velitelství a defensivních prostor brány, kuchyně, osobních komnat lorda a Měsíční věže; výjimka existuje jen za doprovodu lorda, lady či kapitána.
   Všichni výše zmínění musí dbát pokynů posádky, nebo budou z pevnosti vyhoštěni.   Právě je Thu Jan 17, 2019 8:42 am