Legenda

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum RP/PvE/PvP serveru Legenda


2 posters

    10. týden - Bajka; "Já to teda beru, šéfe!"

    Blanch
    Blanch
    Admin


    Posts : 133
    Join date : 05. 09. 15
    Location : Quel´thalas

    10. týden - Bajka; "Já to teda beru, šéfe!" Empty 10. týden - Bajka; "Já to teda beru, šéfe!"

    Příspěvek pro Blanch Fri Jan 20, 2017 4:38 pm

    Tak zde máme neuvěřitelný desátý týden a s kulatým číslem dnes za vámi přicházím s novým námětem.

    Nejenže protentokrát vám zadávám pro vaše drabble žánr, ale zároveň po vás budu chtít, abyste do textu zapojili přímou řeč v přesném znění.

    Tak tedy, žánr, o který se bude jednat, bude bajka. Nezapomeňte však, že obsahem musí být nějakou formou i zmíněna jedna z vašich postav, tedy ani protentokrát se tomu nevyhnete.

    A ve vaší bajce musí zaznít v přímé řeči(tedy monolog, dialog, jak se toho ujmete): "Já to teda beru, šéfe!"

    Vzhůru do tvoření.
    Chardin
    Chardin


    Posts : 26
    Join date : 04. 12. 15
    Age : 30
    Location : Brníčko

    10. týden - Bajka; "Já to teda beru, šéfe!" Empty Re: 10. týden - Bajka; "Já to teda beru, šéfe!"

    Příspěvek pro Chardin Sun Jan 29, 2017 9:13 pm

    Trpasličí rytíř smrti, Tartak, se procházel davem. Udivoval ho počet vysokých osob v okolí.
    „Hlava drenejská, kam se podíváš.“ světlo mu spalovalo jeho kamenné čelo.
    „Tak já to teda beru šéfe.“ ozvalo se, jakoby prosvištel vítr.
    „Jsou tu samí šílenci“ zdálo se mu, jakoby na něj mávali.
    Nevydržel vztek uvnitř jeho cév a pěstí praštil do jednoho z nich. Ozvalo se praskání dřeva.
    „Ten je odepsanej“ špitla jedna vrána druhé.
    Posadil se na bobek, když zjistil, že jej nevidí.
    Před ním trůnil obří tauren.
    Byl v lese již několik dní.
    V nedaleké pěšince se seběhla skupinka tchořů k pravidelné výučbě.
    ***
    není to přímo bajka, ale víc jsem po termínu nestihl Very Happy

      Právě je Mon May 20, 2024 4:20 am