Fórum RP/PvE/PvP serveru Legenda


  Veline

  Share
  avatar
  Flairica

  Posts : 31
  Join date : 24. 07. 15

  Veline

  Příspěvek pro Flairica za Wed Nov 01, 2017 7:01 pm


  Jméno: Veline

  Pohlaví a Rasa: Krvavá elfka

  Věk: 31

  Původ: Nynější Ghostlands.

  Postavení: V současnosti je jednou z rekrutů v Elrendarské pevnosti a podstupuje výcvik na zvěda. Ačkoliv má nepopiratelný talent, díky její vlastní lenosti a nedostatku ambicí to ani po dvou letech nedotáhla nikam dál.

  Vzhled: Je lehce podprůměrné výšky a vychrtlá, ale když se na ni jeden podívá, všimne si, že tu trochu svalů má dokonale zpevněnou. Je šlachovitá a není na ní ani gram zbytečného tuku. Často je také opálená, neboť spoustu času tráví venku. Má oválný obličej, hnědé vlasy a oči barvy moře. Nicméně vlasy si barví na černo a nosí je poměrně krátké kvůli praktičnosti. Ve službě má na sobě typickou koženou zbroj zvědů pro lepší maskování. Mimo službu ji občas sundá, ale je skoro nemožné ji vidět v sukni. Takřka vždy má také u sebe svoje dýky a vrhací nože spolu s lahvičkami nejrůznějšího obsahu.

  Charakter: Na první i druhý pohled na misích působí, jakoby jí bylo všechno jedno a žije jen, protože ji nikdo doposud nezabil. Po delší době ovšem lze vypozorovat, že se pouze jedná o dobré sebeovládání a určité naladění mentality. Rozkazy poslouchá, ač má občas tendence si je vyložit po svém, jestliže je shledává neefektivní. Nikdy by si ovšem nedovolila jít přímo proti nim.

  Mimo službu se spíše vyhýbá druhým vyjma zvířat, se kterými má nejspíše nějaké zkušenosti, což vytváří určitou bariéru mezi ní a okolím. Nicméně když už ji někdo zatáhne do rozhovoru, dovede být překvapivě upovídaná, jedná-li se o téma, ke kterému má co říci.

  Rodina: Nemluví o nich, ale tvrdí, že všichni zemřeli při vpádu Pohromy do Quel'Thalasu.

  Zajímavosti:
  Je zdatná ve zpracovávání různých částí zvířat, jakoby se to učila již od mala.
  Jako jedna z mála elfích rekrutů preferuje spánek v houpací síti oproti posteli, na které se ocitne pouze na marodce.
  Ačkoliv na dálku používá hlavně vrhací nože, na tréninzích si lze všimnout, že má za sebou i roky lučištnictví. Luky prý ale nemá ráda.

  Záliby: Výroba kožených předmětů, poslouchání cizích rozhovorů, průzkum pro ni neznámých končin ať už se jedná o lesy nebo soukromé pozemky a místa s omezeným přístupem

  (Obrázek je vypůjčen z https://applesin.deviantart.com/)

   Právě je Tue Dec 11, 2018 2:34 pm