Legenda

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum RP/PvE/PvP serveru Legenda


    Faelin Darksun: Complete history

    Faelin
    Faelin


    Posts : 14
    Join date : 14. 11. 14

    Faelin Darksun: Complete history Empty Faelin Darksun: Complete history

    Příspěvek pro Faelin Sat Feb 06, 2016 11:38 pm

    Faelin Darksun bol viac ako rok súčasťou elrendarského Arcana, pričom väčšiu časť z tohto obdobia zastával post majstra. O jeho živote kolovalo veľa (žiadne) legiend. Kto bol tento neskonale krásny (priemerne vyzerajúci), nepredstaviteľne mocný (priemerný je presnejší pojem) a geniálny (veľa kecal a niektorí mu na to skočili) elf? Teraz sa to môžete dozvedieť aj vy (nechápem, prečo by sa vám to chcelo robiť, ale pre mňa za mňa)!

    Tieto poviedky boli "publikované" na fóre guildy Elrendar Keep v období medzi februárom 2014 a júlom 2015. Opisujú časti života tejto postavy, ktoré sa odohrali mimo RP...a ja som sa ich z nejakého dôvodu rozhodol dať sem 10 mesiacov po skončení v RP, niekoľko mesiacov potom, čo fórum Elrendaru prestalo byť používané a bližšie neurčený čas potom, čo na ne tí, čo ich čítali, zabudli. Nepýtajte sa, prečo som to spravil, sám to neviem.

    Niektoré z informácií sa úplne nezhodujú s lore (z rôznych dôvodov), ale príbehy sa väčšinou obsahujú miesta a postavy, okolo ktorých žiadna lore nie je, takže sa netreba báť toho, že si pri čítaní budete musieť z tohto dôvodu vyškriabať oči Smile
    Kvalita čítania nie je zaručená, poskytnuté peniaze nevraciame a nie, tvoju mačku z ruskej farmy na falošné rohy nosorožcov nevrátime, zmier sa s tým a posuň sa v živote ďalej!

    Chronológia (ak to niekoho zaujíma):

    Cesta tieňov:

    Jazva:

    Učeníčka:

    Útesy:

      Právě je Fri Apr 26, 2024 11:07 pm