Fórum RP/PvE/PvP serveru Legenda


  Orkeltova smečka

  Share
  avatar
  Orkelt

  Posts : 172
  Join date : 14. 11. 14
  Age : 20

  Orkeltova smečka

  Příspěvek pro Orkelt za Tue Dec 08, 2015 8:41 pm

  Jméno: Chay’ton Orkelt Thunderhorn
  Rasa: Taur
  Věk: Neznámo
  Rodiště: Neznámo

  „Když není nic jisté, je všechno možné.“

  Orkelt Thunderhorn, Chay’ton, Hlas Velenáčelníka a Starý vypravěč. Tak ho znají na mnoha místech celého Azerothu. Jde o starého taura, tak starého, že se ho někteří už ani neptají. Má hnědou srst a zakroucené rohy. Běžně chodí oblečený v prostých kožešinách, což ani zdaleka neodpovídá jeho pozici v tauří společnosti. S sebou nosí svůj velký štít se znakem Bloodhoofů a rodové kopí Thunderhornů, díky kterému získal jeden ze svých titulů. Kopí se jmenuje Chay’ton a v jazyce taurahe to znamená „Sokol.“

  Co se povahy týče, je Orkelt téměř nekonečný dobrák. Málokdy se rozzuří a i ve velmi vypjatých situacích nepropadá panice ani vzteku. Pro každou chvíli má nějakou radu. To samozřejmě neznamená, že byste jej měli popichovat. I když mu trvá dlouho, než se naštve, stejně dlouho trvá, než odpustí. A pořád je skvělým bojovníkem. S kopím nebo palicí…nebo třeba i namokřenou botou.

  Jeho největší vášní jsou příběhy, bez ohledu na to, kdo je vypráví. Zná jich už stovky, ale stále nemá dost a stále cestuje, aby věděl více. Během svých cest je také velmi často vypráví těm, kteří jsou ochotní poslouchat a naslouchat. Nezná však pouze příběhy z minulosti. Zároveň totiž umí věštit budoucnost a proto ví o spoustě věcí ještě dříve, než se stanou. To je důvod, proč se obvykle zjevuje nečekaně jako španělská inkvizice na místě, kde se něco brzy semele.  Naposledy upravil Orkelt dne Sat Jan 09, 2016 4:18 pm, celkově upraveno 1 krát
  avatar
  Orkelt

  Posts : 172
  Join date : 14. 11. 14
  Age : 20

  Re: Orkeltova smečka

  Příspěvek pro Orkelt za Tue Dec 08, 2015 8:58 pm

  Jméno: Ogatix
  Rasa: Goblin
  Věk: nic extra, něco přes dvacet pět
  Rodiště: Kezanská první porodnice

  „Magie je jako bomba. Když s ní někdo neumí, rozmetá na malinké kousíčky nejen jeho, ale i okolí, kterému to bylo buď jedno nebo se majitele bomby dost bálo.“

  Ogatix je goblin (a taky konečně už mág!), který má velké ambice a velké cíle. Jeho snem je stát se prvním gobliním magistrem uznaným Kirin Torem. Což je dost paradoxní, vezmeme-li v úvahu fakt, že Kirin Torem dost opovrhuje. Specializuje se na pyromagii, především na tu část, díky níž věci dělají BUM!

  Pokud se má ovšem stát opravdovým mágem, musí překonat jednu stránku své osobnosti…no, možná dvě. Je to totiž neuvěřitelná s prominutím držka, bez jakékoli úcty k autoritám. Jestliže nabyde dojmu, že se autorita plete, dává to dotyčné autoritě pořádně sežrat, kvůli čemuž se velmi často a velmi snadno dostává do problémů. Nelze mu však upřít nebývalý talent na magii a vysokou inteligenci. Svá kouzla provádí bez fatálnějších chyb a to i ta obtížnější, jako třeba portály pro velké skupiny. Díky své povaze ale zůstává jeho potenciál často nepovšimnut, spíše se od něj chtějí všední úkoly a účast na misích a všeobecně se s ním nezachází moc hezky. I když, jak on do vás, tak vy do něj, no nemám pravdu?

  (Prozatímní status na neurčito) Ogatix je příjemný goblin se slušným vychováním, lepšími studijními výsledky a smyslem pro laskavý humor. Nikdy nikomu neodmítne pomoc a má rád děti.

  Jestli vás zajímá Ogatixův příběh, pak přesně od toho tu jsou Kezanské historky Wink


  Naposledy upravil Orkelt dne Tue Jan 26, 2016 6:14 pm, celkově upraveno 1 krát
  avatar
  Orkelt

  Posts : 172
  Join date : 14. 11. 14
  Age : 20

  Re: Orkeltova smečka

  Příspěvek pro Orkelt za Sat Jan 09, 2016 4:03 pm

  Jméno: Daraen Sunstriker
  Rasa: Krvavý elf
  Věk: 358 let
  Rodiště: Goldenmist

  „Meč se smrti nebojí.“

  Daraen je voják. Už to mluví za všechno. Armáda je centrem jeho života. Do armády vstoupil jako velmi mladý a rychle se u něj projevil talent na organizovaný boj. Brzy dosáhl na pozici seržanta a po válkách s troly ze Zul’Amanu se z něj stal dokonce kapitán. Mezi svými podřízenými byl považován za legendu. Když Quel’Thalas napadla Pohroma, byl Daraen povolán k obraně Goldenmistu. Přestože všichni elfové v celém království rychle padali a ustupovali, jednotky kapitána Sunstrikera byly poraženy až mezi posledními. Během znovudobývání Quel’Thalasu se také velmi významně zapojil. Pod vedením prince Sunstridera odešel do Outlandu, kde byl přidělen pod Voren’thala. Pod jeho vlajkou pochodoval k Shattrahu a když se nově vzniklá skupina Scryerů přidala k naaru A’dalovi, Daraen přešel ke speciálním jednotkám. Jako velitel mnoha odvážných operací, z nichž mnoho muselo zůstat v přísném utajení, naprosto popřel jakýkoli osobní život. Jedna špionáž se však zvrtla a z celé výzvědné skupiny zůstali jen dva členové: Daraen a další voják. Ze svých těžkých ranění se dlouho zotavoval a mezitím válka s princem skončila. Jako raněný byl propuštěn se slušným důchodem, ale to mu nebylo dost dobré, proto se přidal k Elrendaru, kde začíná znovu od píky.

  Hlavním Daraenovým znakem je to, že je až bolestivě poslušný. Bolestivě je na místě, protože vždy dělá jen to, co mu přikáže člen s nejvyšší hodností a nehledí při tom na své osobní zájmy nebo zdraví. Je také mistrem mnoha zbraní a jeho fyzická kondice se rovná nejlepším členům Specnazu. Nemá téměř žádné morální zásady, snad kromě několika typu "Ten, kdo bojuje a uteče, může bojovat další den, ale ten, kdo zbytečně zemře, už nám je k ničemu"; vítězství je pro něj prostě jen vítězství, nehledě na způsob, jakým jej dosáhl. Je chladný, téměř bez emocí, zkrátka dokonalý voják. Upřímně pohrdá romantickou literaturou, která vykresluje války jako místa pro statečné a silné a z duše se mu hnusí, když někdo sleduje své ideály až do hrobu, stejně tak ti, kteří neposlouchají rozkazy od nadřízených nebo se je nedej bobe pokouší měnit a sami rozkazovat. Takové rozkazy naprosto ignoruje, i kdyby mohly někoho zachránit před jistou smrtí.  Naposledy upravil Orkelt dne Tue Jan 26, 2016 9:14 pm, celkově upraveno 1 krát
  avatar
  Orkelt

  Posts : 172
  Join date : 14. 11. 14
  Age : 20

  Re: Orkeltova smečka

  Příspěvek pro Orkelt za Tue Jan 26, 2016 6:48 pm

  Jméno: Garthana Stormhammer - La'gakh
  Rasa: Trpaslík (i když o sobě ráda mluví jako o orkovi)
  Věk: 23 let
  Rodiště: Kirthaven

  "Takže nás je šest a jich dva miliony? Do hajzlu! To zabere týdny, než je všechny zabijem!"

  Garthana je trpaslice činu. Nebojácná, temperamentní, silná, ale taky krátkozraká, násilnická a sobecká. Má ráda dobré pití, zábavu a zpěv. Optimistická, ale přesto brutální. Tohle jsou slova, která ji popisují nejlépe. Vzhledem se nijak neliší od běžného Wildhammera. Trošku vyšší a hubenější postava než u ostatních trpaslíků, husté a divoké modré tetování od pasu výš a pár velkých těžkých Bouřných kladiv. V žádném případě se s ní není radno hádat. Její úcta k lidskému (nebo i jinému životu) je prakticky mizivá. Zabíjí ráda, často a ve velkém stylu. Na sobě toho moc nenosí, zvykla si na sobě mít sotva pár kožených pásů, trenky a těžké boty.

  Počátky její povahy je nutno hledat v její rané minulosti. Garthana se narodila jako dcera trpasličího obchodníka z Kirthavenu a až do svých čtyř let si žila hezky. Ale pak jednou vyjela i s rodinou a celou karavanou na cestu do Dunwaldu, cestu, kterou si už tolikrát předtím projela, ale tentokrát byli obchodníci přepadeni bandou krvežíznivých orků. Povraždili všechny členy karavany, s výjimkou jediného. Když se totiž Garthana ve strachu pokoušela utéct, zastoupil jí cestu nějaký ork. V panice si vzpomněla na jedinou radu, kterou jí dal její otec ohledně boje: "Pamatuj si, Garthano, pokud seš někomu po pás, je tvoje hlava přesně ve vejšce jeho vercajku." Měla mnohem víc štěstí než rozumu, protože když onoho orka svojí hlavičkou téměř vykastrovala, uviděl ji velitel a šíleně se rozchechtal neštěstí orka, který byl znám coby velké nemehlo. Bojovnost malé trpaslice se mu z nějakého důvodu zalíbila a tak si ji zabral jako svého mazlíčka. Často nutil malé kluky, aby Garthanu, kterou překřtili podle jejího prvního bojového chvatu na La'gahk (Louskáček), zkusili zmlátit. Samozřejmě že čtyřletá trpaslice ze začátku neměla moc šancí, ale časem se zocelila, k pobavení svého pána. Když malá La'gahk vyrostla, byla z ní nelítostná mašina na výprask. Ostatní orkové ji ale neměli moc rádi, snad jen některé mladé orčice se s ní byly ochotné kamarádit i přes zákaz rodičů. A tak, když náčelník zemřel, chtěli La'gahk zabít, ale o pár dobře mířených úderů později se rozhodli, že bude lepší ji jen vyhnat. Na to, aby na ni vztáhli ruku, si nikdo netroufnul, rozhodně ne po výprasku, který uštědřila jejich kolegům. Od té doby putuje Khaz Modanem po žoldácké práci, i když občas zaskočí i víc na jih.


  Sponsored content

  Re: Orkeltova smečka

  Příspěvek pro Sponsored content


   Právě je Thu Nov 15, 2018 3:47 am