Legenda

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum RP/PvE/PvP serveru Legenda


2 posters

    Neplacená aukce

    Flairica
    Flairica


    Posts : 31
    Join date : 24. 07. 15

    Neplacená aukce Empty Neplacená aukce

    Příspěvek pro Flairica Fri Nov 06, 2015 12:41 pm

    Navrhuji zrušit poplatky za aukci a případně ještě navýšit čas aukce v zájmu rozvoje nějaké ekonomiky. V současné době není příliš frekventovaná a populace je malá. Z toho, co jsem sama zkusila, je v současnosti výhodnější prodej vendorovi. Mnoho lidí aukci nenavštěvuje, neboť tam nic není. Když ale někdo něco do aukce dá, většina se neprodá a prodávající obvykle prodělá oproti prodeji vendorovi, což odrazuje od jejího používání, a tudíž v ní toho mnoho nalézt nelze a kruh se opakuje.
    Avelion
    Avelion


    Posts : 41
    Join date : 14. 11. 14
    Age : 31

    Neplacená aukce Empty Re: Neplacená aukce

    Příspěvek pro Avelion Fri Nov 06, 2015 1:10 pm

    S tím prodloužením souhlasím. Sama tam nic nedávám, protože lidi prostě do aukce skoro nechodí a neprodá se to. Já ji většinou navštívím jednou za týden jen tak na kontrolu nebo když mi dochází šípy.
    Kdyby se prodloužila doba, po kterou tam itemy zůstanou, byla by větší šance že je někdo koupí. A větší šance že to někdo koupí znamená i to, že by tam víc lidí házelo víc věcí. Momentálně tam vidím většinou jen Kechiho šípy a kulky.

      Právě je Tue Mar 19, 2024 9:35 am