Fórum RP/PvE/PvP serveru Legenda


  Moudra zkouřeného taura

  Share
  avatar
  Orkelt

  Posts : 174
  Join date : 14. 11. 14
  Age : 20

  Moudra zkouřeného taura

  Příspěvek pro Orkelt za Tue Sep 15, 2015 8:07 pm  Zkouřený taur se nechal slyšet, že taurenky s velkým ptákem si své kamarády velmi rády pojmenovávají. Dodal také, že většinou po významných vůdcích. Nebo to bylo svůdcích? Těžko říct, není mu vždy rozumět.

  Hned na to také prohlásil, že na hranice se nečůrá. A na ty pohřební teprve ne!

  Samozřejmě také ví, že pokud prší, všem se chce spát.

  Nakonec se od něj slyšelo, že zatímco některé krávy rády mluví, jiné spíše mučí...určitě myslel mlčí.
  avatar
  Orkelt

  Posts : 174
  Join date : 14. 11. 14
  Age : 20

  Re: Moudra zkouřeného taura

  Příspěvek pro Orkelt za Sat Sep 26, 2015 7:38 pm

  Zkouřený taur se hned na začátku rozpovídal o kouzelné zemi zvané Mumuland, kde mléko teče proudem, kde je nejzelenější tráva a kde nikdy nehrozí řezníkova sekera. Její umístění je však bohužel neznámé, snad příště.

  Všiml si také, že občas se okolo jistých taurenek cpou všelijaké jiné rasy a cpou jí hromady zbytečností, co stejně nevyužije.

  Moc se to neví, ale podle zkouřeného taura jsou taurská slova pro "Poběžíme" a "Pojedeme" vinou nedokonalého časování prakticky totožná. Toho občas využívají nezletilci, kteří takto "jdou" na vozidlech s rychlostí neurčenou pro ně.

  Pokud ork vstoupí do hospody, má mít ihned pití na stole. Pokud ho nemá, objedná si ho za cenu, za kterou se dá na území lidí pořídit slušný pokoj.

  Mezi obláčky opojného dýmu se zkouřený taur zmínil i o gobliní hierarchii ve společnosti, která se odvíjí od velikosti k....ů ... pardon, kapesníků. Proto mají někteří goblini kapesníky velikosti plachty trojstěžňového korábu. Goblin s největším kapesníkem potom získá čestné místo na sudu z kořalkou nebo jiným fujtajblem.

  Řekl taky, že tihle zelenáči jsou hrozné citlivky, pokud jim umře jejich oblíbená celebrita.

  Někdy jsou prý i sudy se znakem Hordy prázdné, ale což? Duté sudy nepotopíš!
  avatar
  Orkelt

  Posts : 174
  Join date : 14. 11. 14
  Age : 20

  Re: Moudra zkouřeného taura

  Příspěvek pro Orkelt za Wed Oct 07, 2015 8:16 pm

  Zkouřený taur se pro začátek vytasil s moudrem, že pokud jde ork čůrat, věstí to problém. V takovém případě se nedoporučuje vystrkovat hlavu ze dveří, jiank o ni rychle přijdete.

  Blesk podle něj sice na stejném místě dvakrát neudeří, pro kentaury to však neplatí.

  Trolové trolí. Je to jejich práce, poslání, smysl života a taky koníček. Někdo by také řekl neřest, protože takové trolení je může rychle poslat pod drn...nebo pod náhorbní kámen.

  Podle zkouřeného taura existuje na zemi místo, kde se dá obstojně sjet pouhým pobytem. Pojmenoval ho velmi příznačně: "Místo, kam chci, než umřu." Jiní tauři (případně orkové) z takového místa moc nadšeni nebyli.

  "Nesuďte knihu podle obalu," řekl zkouřený taur. "A nesuďte vodní obludu podle zubů, protože i vodní zabiják se může dát na veganství."

  Zkouřený taur vyhlásil otázku za dva pytle marihuány: Pokud chcete ochromit taura, potažmo taurenku, musíte ho/ji trefit
  A) mezi lopatky
  B) mezi rohy
  C) mezi půlky
  D) mezi nohy

  Ovšem pozor, i ochromená taurka dokáže střílet velmi přesně, možná dokonce lépe, než neochromená. Ono není divu, když má místo jednoho ptáka tři a stejná matematika platí i o šípech.

  Zkouřený taur možná neví, co se stane, když Nezastavitelná síla potká Nepohnutelný objekt, ale zase ví, co se stane, když čtvrtmetrákový kámen potká trolí hlavu. To se potom všude rozběhnou zajíčci a duha a jednorožci a lid se nají jehňat a lenochodů a kaprů a ančoviček a orangutanů a kukuřičných vloček a netopýrů a lízátek a...
  avatar
  Orkelt

  Posts : 174
  Join date : 14. 11. 14
  Age : 20

  Re: Moudra zkouřeného taura

  Příspěvek pro Orkelt za Tue Jan 05, 2016 6:21 pm

  Zkouřený taur tentokrát vyprodukoval teorii, že pokud se taur svlékne donaha a klesne na všechny čtyři, dokonale se tak zamaskuje. Kdo ví, jak to myslel.

  Tvrdí též, že je dost dobře možné narvat čtyři krávy do jednoho pajzlu a přesto to bude vypadat nenápadně.

  Varoval všechny lidi, že pokud se taurům připletou do cesty, můžou se těšit na to nejhorší...totiž že se s nimi budou chtít kamarádit. Vymyslel též, že jazyková bariéra neexistuje.

  Pokud prý chcete dostat z někoho informace, stačí ho vytáhnout za nohy a zaklepat s ním, až z něj budou peníze lítat. Pověšení za nohy na šibenici je též efektivní.

  Mezi gobliny se teď údajně šíří nová fobie, která zatím nemá jméno, ale z nějakého zvláštního důvodu je to fobie z tancujících taurenek v blízkosti památečního nádobí po své vlastnoručně oddělané babičce.

  Zkouřený taur také tvrdí, že ne všechno, co se tváří jako dáma, je dáma. Může to být nakonec velice sprostá ženská, která nedá a nedá...důvod k tomu si s ní připít.
  avatar
  Orkelt

  Posts : 174
  Join date : 14. 11. 14
  Age : 20

  Re: Moudra zkouřeného taura

  Příspěvek pro Orkelt za Sat Jan 09, 2016 6:16 pm

  Zkouřený taur varoval, že goblini si zacházení s nimi nenechají dlouho líbit. Až si jednoho dne založí společně s gnómy odbory, budeme se prý všichni divit.

  Pokud někdo nemá jméno, pravděpodobně nemá ani jazyk, což zní jako hloupost, ale copak se už někdy zkouřený taur spletl?

  Tauři jsou možná hodně věcí, ale podle toho zkouřeného rozhodně nejsou vhodnými tvory, kterých se máte zeptat na cestu, zvláště, když jsou na lovu jednooké zvěře. V takovém případě skončíte naprosto dezinformováni a opomenuti.

  Přestože tauři obvykle nejsou zkušení vrazi, jeden by byl až překvapen všemi podlými triky, které dokážou vymyslet.

  Často se stává, že má nějaký mizera k úniku jen dvě cesty, které prozíravě zablokujete. Ve spoustě případů však dotyčný mizera najde cestu třetí, která není na mapě.

  avatar
  Orkelt

  Posts : 174
  Join date : 14. 11. 14
  Age : 20

  Re: Moudra zkouřeného taura

  Příspěvek pro Orkelt za Sun Feb 07, 2016 8:32 pm

  Zkouřený taur se doslechl zlovolnou pomluvu, která tvrdí, že tauři jsou tak pitomí, že si ani boty sami zavázat neumí.

  I ve dvou se dá prý zahrát velké divadlo, zvláště když přihodíme třetího a využijeme čtvrtého, který není přítomný.

  Zkouřený taur prohlásil, že není radno věřit všemu, co vám zkouření tauři nakukají.

  Co s opilým námořníkem? Zkouření taur tvrdí, že nic. On se časem uklidí sám.

  Někteří lidé prý nemají rádi zpěv. Dokonce ho tak nenávidí, že brutálně zabijí každého, kdo se pokusí zazpívat.

  Prý existuje něco jako "ečívmenty". Nikdo však neví, co to je a k čemu vlastně jsou. Jeden takový ečívment se ale prý dá sehnat tak, že si na kalhoty necháte vychrstnout mozek každé rasy. Dva už máme, zbývá ještě osm.

  Jsou věci, které je lepší svěřit spíše koňovi, než krávě. Například ekonomika. Pro některé takové krávy je dokonce slovo jako "splátka" úplná španělská vesnice. Jediné další odvětví, ve kterém jsou na tom koni lépe, jsou technologie teleportérů.

  Orkové údajně nejsou ideální stolaři. Řešit termity rozseknutím stolu není zcela optimální.

  Sponsored content

  Re: Moudra zkouřeného taura

  Příspěvek pro Sponsored content


   Právě je Wed Jan 16, 2019 3:27 pm