Legenda

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum RP/PvE/PvP serveru Legenda


+4
Eynor Astrae
Eryane
AngelusCzD
Carpio
8 posters

    Potíže ve hře

    Carpio
    Carpio


    Posts : 258
    Join date : 04. 11. 14
    Location : západní Čechy

    Potíže ve hře Empty Potíže ve hře

    Příspěvek pro Carpio Sat Jun 27, 2015 10:28 am

    Chcete coby mág vykouzlit ledovou šipku a místo toho vám z rukávu vypadne králík? Vytáhnete meč a místo něj s hrůzou svíráte váleček na nudle? Takovéto závady ve spellech a funkčnosti celkově patří sem ať je to co je to.
    AngelusCzD
    AngelusCzD


    Posts : 18
    Join date : 18. 11. 14
    Location : Střední Čechy

    Potíže ve hře Empty Re: Potíže ve hře

    Příspěvek pro AngelusCzD Sat Jun 27, 2015 10:58 am

    Jen malá drobnost, chtělo by nastavit čas ve hře, aby nebyla ve 12 hodin tma jak v pytli.
    avatar
    Eryane


    Posts : 2
    Join date : 27. 06. 15
    Age : 28
    Location : Karlovarský Kraj

    Potíže ve hře Empty Re: Potíže ve hře

    Příspěvek pro Eryane Sun Jun 28, 2015 8:00 am

    Mám takovou krásnou zajímavou věc kterou už jsem říkal tady paní Kapr ve hře ale..stejně jí sem napíšu.

    Jsem Rytířem..ehm, Rytířkou smrti. K mým hlavním abilitám patří i zvedat své věrné poddané, Ghouly. Jednou, v zápalu boje s mým hlavním Ogrimmarským nepřítelem, Gamonem, jsem z nudy chtěla nechat jednoho z těchto nemrtvých poskoků povstát a najednou.. jsem seděla ve své oblíbené krčmě v Dalaranu. Nechápu jak, nechápu proč..ale prostě jsem se najednou z náměstí Oggrimaru ocitla v Dalaranu v hospodě. No nádhera.

    Pro ty kdo nechápou - Někdy po abilitě "Raise Ghoul" se portnu na svůj HS, a je totálně jedno jestli na svém HS mám cooldown nebo ne.

    Ještě jedna věc.

    Rozbili se mi talenty. Po resetu který tady prováděla Kapr se mi jaksi totálně rozbili, svůj první talent tree jsem dokázal přemazat a můžu se je naučit znova ale svůj druhý spec nemůžu aktivovat, u trenéra se nemůžu naučit a tak nějak..všechno. Byl bych rád za opravu, jakožto, dokázal bych si vystačit s jedním Talent Tree, ale co když by se najednou potřeboval tank na bosse a nikdo jiný než ubohá Eryane by nebyl dostupný? Smile

    Ještě jedna věc k trenérům - Proč se mi po pár naučených spelech objevuje že se mám naučit Horn of Winter který mimochodem dávno umím? A vzhledem k tomu že se nemůžu naučit něco co jsem se naučil, tak musím na každý spell který se chci naučit a je nad Horn of Winter kliknout jednotlivě. Také by byla oprava fajn.

    Tak to je asi vše co jsem zatím zjistil a..nebojte ještě určitě přijdu %D
    Eynor Astrae
    Eynor Astrae


    Posts : 240
    Join date : 08. 11. 14
    Location : Elrendar Keep

    Potíže ve hře Empty Re: Potíže ve hře

    Příspěvek pro Eynor Astrae Wed Jul 08, 2015 3:50 pm

    Zkoušela jsem to učení spellů u svého DK a Horn of Winter mi zmizel z nabídky spellů k naučení až po relogu. S tím ghůlem - jaký máš talent tree? Mně se to na unholy nestává, jen to (narozdíl od cata) stále chce reagenty Very Happy (corpse dust). Podívám se ještě na blood a frost.
    taharis
    taharis


    Posts : 18
    Join date : 27. 06. 15
    Age : 29
    Location : Praha

    Potíže ve hře Empty Re: Potíže ve hře

    Příspěvek pro taharis Wed Nov 22, 2017 7:13 pm

    Blooscalp Mystic na severo-západě STV dávají meelee dmg na dálku
    Eynor Astrae
    Eynor Astrae


    Posts : 240
    Join date : 08. 11. 14
    Location : Elrendar Keep

    Potíže ve hře Empty Re: Potíže ve hře

    Příspěvek pro Eynor Astrae Thu Nov 23, 2017 12:56 pm

    Boss Halazzi - Zul'Aman - add (spirit lynxe) je nezabitelný čímkoli krom retri aury. Boss zůstává na 1 HP a nelehne. Svině.
    Orkelt
    Orkelt


    Posts : 174
    Join date : 14. 11. 14
    Age : 25

    Potíže ve hře Empty Re: Potíže ve hře

    Příspěvek pro Orkelt Thu Nov 30, 2017 10:10 am

    Poslušně hlásím, že roguny mají rozbitý stealth. Po tom, co z něj jednou vylezou, už se do něj nevrátí, bo to píše "Ability not ready yet." A ne, nejsem tak blbej, abych nevěděl, co to je cooldown.
    Blanch
    Blanch
    Admin


    Posts : 133
    Join date : 05. 09. 15
    Location : Quel´thalas

    Potíže ve hře Empty Re: Potíže ve hře

    Příspěvek pro Blanch Thu Nov 30, 2017 4:37 pm

    Ona je potřeba i zmínit, že všechny chary mají špatně funkční talenty. Například arcane/frost mage má dotky a spelly od fire mage, nebo naopak. Destro lock má spelly od demonology, co mít nemá a metamorfózu. U roguny mi stealth/vanish funguje, ale zase mi nefungují některé bonusy z talentů na crit a tak podobně. Na další roguně mi nešel CD na sprint.

    Každá postava - různé rasy, classy - má něco špatně, talenty si dělají, co chtějí a u některých dokonce jde nastavit aktivní dvoje talenty, u někoho pořádně nefungují ani ty jedny Smile.
    Stejné "problémy" jsem viděla u jiných hráčů, u DK a warra nebo paladina, většinou tanci z toho vyšli dobře s nějakým výhodným bonusem navíc.
    Avelion
    Avelion


    Posts : 41
    Join date : 14. 11. 14
    Age : 31

    Potíže ve hře Empty Re: Potíže ve hře

    Příspěvek pro Avelion Mon Dec 04, 2017 3:41 pm

    Všechny balíčky zakoupené na Darkmoon faire (Darkmoon prize) po rozbalení prostě zmizí a nic nedají.

    Sponsored content


    Potíže ve hře Empty Re: Potíže ve hře

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Tue Mar 19, 2024 7:20 am