Fórum RP/PvE/PvP serveru Legenda


  Leaseth Windstrider

  avatar
  Galvar

  Posts : 1
  Join date : 11. 01. 16

  Leaseth Windstrider Empty Leaseth Windstrider

  Příspěvek pro Galvar za Wed Mar 28, 2018 11:17 pm

  Jméno:                           Leaseth Windstrider

  Rasa :                                  Quel'Dorei

  Příslušnost:                             Aliance

  Věk:                                       210 let

  Místo narození :                 Jížní Quel'Thalas

  Rodina:                                Neznámá

  Bydliště :                         Quel'Danil lodge

  Barva vlasů :                          Stříbrná

  Barva očí:                         Blankytně Modrá

  Koníčky :                     Lov, Kresba, Víno, umění, meditace


  Popis postavy  Vznešený elf, vysokého vzrůstu. Nosí dlouhé sepnuté stříbrné vlasy, upravené fousy.
  Nejčastěji je ho  vidět v kožené zbroji a v poloplátových nárameníkách, zbravení zbroje zeleno stříbrné. Nosívá hraničářský luk a dlouhý zahnutý elfský meč. Tvář má zcela bez jaké koliv vady, až nepřirozeně krásnou, na to čím si prošel. Uhrančivé světle modré oči jen dodávají výjmečnosti jeho téměř nadpozemského vzhledu. Na tělě se již několik jizev nalezne. Má sametový hlas s příměsí arogance.
  Charakter postavy

  Většinou se snaží nejevit známky horkorevnosti a zbrklého chování, občas mu to však ujede. Bývá příliš pyšný na svůj lid, možná až přepřílíš, již ho to stálo nejednou mnoho problému. Tento elf působí velice povýšeně, arogantně a namyšleně vůči těm, jenž ho neznají. Dost často holduje alkoholu, obzvláště pak vínu.
  Příběh postavy
  Narozen společně se svou sestrou ,dvojčetem, za časů míru a prosperity, v jížním Eversongu, do rodiny spokojené rodiny - otce hraničáře a obyčejné švadleny, by si ani v nejhorším snu nedokázal představit, co mu osud vše nachystá.
  Dospívání
  Leaseth narozdíl od své sestry, která projevila nečekaný talent v magii a studiu, od malička prahl po dobrodružštví, byl neposedný a rád se do noci toulal po lesích. Byl velice spjat s přírodou. Ani jeden z rodičů z toho neměl radost, obzvláště pak jeho otec, který moc dobře věděl jaká nebezpečí číhají nejen v okolních lesích Quel Thalasu. Nicméně Leaseth se nedal odradit a jeho vstup do řad hraničářů, byl v letech jeho dospělosti logickým vyustěním jeho osobnosti a skrytých tužeb. Zde také později potkal svou osudovou lásku, nebo si to alespoň později myslel.


  Období míru

  Ve svých padesáti letech potkal svou první a obrovskou lásku Derien. Byl učarován z její nadpřirozené krásy-štíhlá plavovlasá elfka s ožehlou kůži sluncem v kožené zbroji. Jako by snad i lesy okolo pobledly v porovnání s ní. Po letech námluv se mu konečně povedlo vytouženou elfku získat. Dlouhá léta spolu, zamilovaní brázdili lesy Quel´Thalasu. Když se pak rozhodli vzít, nikoho to nepřekvapilo, konec konců trávili spolu až nezdravě mnoho času. Jako by jeden bez druhého ani nebyli. Kde byl on byla i ona a naopak.Zde vznikla jeho vůbec první kresba, celé hodiny maloval po obřadu svoji, již manželku, očarován jeji krásou. Léta plynuli a oni oba štastně žili, jako hraničáři  a manželé. Než přišlo něco, co mělo vše změnit.  Druhá válka

  Přišla pro ně bez varování. Jako bouřka uprostřed léta. Druhá válka přišla, a převalila se přes jižní Quel´Thalas jako pohroma. Pro Leasetha z nevysvětlených důvodů v ten okamžik, jeho žena byla v blízké vesnici u doktora. Kdo ví co tam dělala ? Říká si Leaseth do dnes - byla snad nemocná?. To už se však nikdy nedozvěděl, protože v ten okamžik zachvátil Quel Thalas oheň  a krvežízniví orkové sedlající draky, včetně jednoho zbloudilého, jenž sežehnul i dům, v kterém sídlil i onen doktor.

  V záchvatu žalu, vzteku a touze po mstě se přidal k elfům, jenž pochodovali napomoc člověku známému jako Lothar, udajným pokrevním dědicem Arathoru, jemuž elfové přísahali, že přijedou na pomoc.
  V Druhé válce pod velením Allerie Windrunner bojoval bitvy s ostatními elfy a lidmi, o kterých zjistil ,že všichni nejsou špatní a mají s elfy ,co do hrdosti a statečnosti dost společného.S vidinou msty bojoval až k temnému portálu, kde dostal příkaz zůstat venku. Jeho milovaná velitelka, se však nikdy nevrátila. Portál byl zničen a ti, jenž vstoupili dovnitř Leaseth již nikdy neviděl. Odtáhl zpátky, zničený a zlomený do své rodné země. Msta, krveprolití, ani nespočet bitev jeho srdce nezhojilo. Nejen, že mu válka ženu nevrátila, ale vzala s sebou i jeho velitelku a snad i dobrou přítelkyni Allerii. Navíc pohled na zdecimovaný jižní cíp jeho domoviny, také na radosti nepřidal.


  Třetí válka
  Nestačil se ani vzpamatovat, když začala třetí válka, kterou bojoval u hranic proti pohromě společně s hraničáři Sylvanas Windrunner, sestrou Allerie. Jeho oddíl byl však odříznut a nezbylo jim nic jiného než se utábořit v horách. Zničení studny pocítil na sobě na vlastní kůži, avšak nepropadl ji tak jako někteří, jenž magii ovládali víc. Podařilo se mu to zvládnout pomocí meditace v přírodě, procházek a menších dávek alkoholu smíchaných s vodou z měsíční studně, kterou získaval od trpaslíku Aerie. Když pohroma odtáhla a vznikl Quel'Lithien , Leaseth našel znovu domov. Pří svých hlídkách pozoroval nemrtvé, potulující se po zničené krajině, jenž byla jeho domovem.  Nová éra
  Po několika letech v Quel´Lithienu se rozhodl nechat vše za sebou, nežít v minulosti a odcestovat za svými bratranci  z Hinterlands, kde našel v místních zelených lesích znovu energii a touhu do života, jako by se znovu narodil. Ti ho přijali mezi své. Ostatně s některými znich se znal z války. Dokonce i s trpaslíky a lidmi z nedalekého Southshore.

  Co se stalo s jeho sestrou během válek neví, avšak díky jejich poutu tuší, že žije. O rodičích neslyšel. Právě proto, se pořád vydával na své výpravy na sever. S nadějí že objeví snad svou sestru a možná i rodiče. Tam se také konečně pořádně  seznámil s členy Elrendar Keep, do které nikdy dřív, jako obyčejný hraničář nepronikl.


  Leaseth si ze svých cest odnesl spousty črtů, některé z nich nosí stále usebe, aby si je mohl přípomenout.


  Nikdy nepřijal osud krvavých elfů a stále věří, že je to jen přechodná věc, která jak na jeho lid, jak přišla tak také odejde.

   Právě je Sat Jan 25, 2020 10:43 am