Fórum RP/PvE/PvP serveru Legenda


  Věstník silvermoonskýýý

  Chardin
  Chardin

  Posts : 26
  Join date : 04. 12. 15
  Age : 26
  Location : Brníčko

  Věstník silvermoonskýýý Empty Věstník silvermoonskýýý

  Příspěvek pro Chardin za Sat Mar 17, 2018 1:14 pm

  V zamrznutom prístave elfského mesta Silvermoon zakotvila mohutná orkská vzducholoď Dutoranova sekyra. Ktokoľvek, kto si praje opustiť snehom pokrytý Quel´Thalas, a vyraziť na dobrodružstvo smerom na kontinent Kalimdoru, má príležitosť. Posádka vzducholode zostane niekoľko dní, takže zločinci majú jedinečnú šancu na útek.
  "Přátelé hordy nezapomínají" povedala prvá dôstojníčka Mulga, rasa ork, u príležitosti, keď sa začali prenášať zásoby zrna, ovocia, plodín a semien rastlín. Obsah carga bol taurenieho pôvodu. Taurovia Cenariového kruhu chcú semená využiť na znovuzalesnenie lesa Eversognu (lesu Věčných-písní), pričom ich snaha začíná od južnej hranice.

  ****************

  Mestom sa potuluje výrazne viac Opustených než predtým. Výhodou je, že Opustení sú výrazne ľahšie skladní ako elfovia. Každý nový návštevník je však u orbu prehľadávaný a odzbrojovaný, ak nemá povolenie.

  ****************

  V celom meste stále platí zákaz používania a vyvolávania portálov bez povolenia oficiality - zo strany kruhu alebo mesta, správcu. Všetky prichádzajúce portály do mesta sú presmerované do stráženej miestnosti, plnej ozbrojených bdelých stráží, mágov, a pastí.

  ****************

  Správca mesta žiada po obyvateľoch aby priniesli všetky mapy ruín Silvermoonu, ktoré majú vo svojej držbe.

   Právě je Sat Jan 25, 2020 10:45 am