Fórum RP/PvE/PvP serveru Legenda


  Pravdu... a nic než pravdu

  Share
  avatar
  Ambra

  Posts : 10
  Join date : 31. 10. 17
  Location : Suchá Lhota

  Pravdu... a nic než pravdu

  Příspěvek pro Ambra za Sat Feb 10, 2018 6:57 pm

  Tak prý to mám šoupnout ještě sem. Nuže, šoupám:

  Pravdu... a nic než pravdu.  "Hoď mi sem to kladívko! Ještě trochu přiklepnu nýty a jsme s opravou hotovi. Tohle se nám tedy povedlo!" Zavolal na svého kamaráda. Oba se poprvé dostali k opravdu důležité práci. Ani si neuvědomovali, jak se snadno a rychle přehoupli přes hromadu teorie. Některé knihy ani nečetli a při ukázkách občas dřímali. Ale, v říši je stav nouze a hodí se každá pomocná ruka. I kdyby byla trochu  nešikovná. Arkanický strážce vydával děsivé zvuky, které byly způsobeny vlivem Silvermoonských mrazů.

  Mladý elf jen tak tak chytil kladívko, který mu jeho přítel hodil. Prsty měl ztuhlé, už je téměř necítil. Dokud se jeden z nich nesetkal se silným úderem nástroje. Elf zakvičel, jak by se hodilo spíš na elfku a začal se šplhat dolů. Jeho kamarád jej urychleně odváděl do lazaretu.

  Netrvalo dlouho a krystal v arkanickém strážci se rozzářil naplno. Vše se zdálo být v pořádku a strážce dál hlídal odlehlou část města. Jen malá dírka vedle nýtu dávala tušit nedávný náraz kladívka. Tento malý otvor způsobil, že strážcova energie nechtěně unikala ven.

  V okolí se mnoho elfů nepohybovalo. Ale ti, kteří místo navštívili, začali pronášet podivné věci...
  Pravdivá slova...  Zvu vás na event - neevent. Účast je zcela dobrovolná. Můžete si vybrat zda a s jakými postavami se účastníte. Je jediné pravidlo:


  Vaše postava bude mít po setkání s porouchaný strážcem nutkání mluvit pravdu vždy a vůči komukoliv.
  Z pravdomluvného stavu se dostanete dobrovolným způsobem: vyspíte se z toho, navštívíte léčitele, něčeho se vylekáte, atd...
  Arkanický strážce bude porouchaný do odvolání - případně do opětovného opravení. Dokud nás to bude bavit. Ale nechejme tomu aspoň 2 týdny.

  Jde o to se trošku pobavit, odreagovat a možná i zahýbat děním.
  Můžete také do komentářů vložit postavy, které se účastní. Ať víme, s kým bude v následujícím čase větší legrace.


  Držím palce a bavte se.


   Právě je Wed Jan 16, 2019 3:44 pm