Fórum RP/PvE/PvP serveru Legenda


  Nábor na velmistra Krvavých rytířů

  Share

  Průzkum

  Hlasuji pro to, aby novým velmistrem Krvavých rytířů byl:

  [ 4 ]
  27% [27%] 
  [ 3 ]
  20% [20%] 
  [ 6 ]
  40% [40%] 
  [ 2 ]
  13% [13%] 

  Celkem hlasů: 15
  avatar
  Blanch
  Admin

  Posts : 133
  Join date : 05. 09. 15
  Location : Quel´thalas

  Nábor na velmistra Krvavých rytířů

  Příspěvek pro Blanch za Sat Feb 03, 2018 9:37 pm


  Já, Lor'themar Theron, regent Quel'thalasu, vyhlašuji nábor na pozici velmistra Krvavých rytířů.

  Podmínky ke splnění pro tuto pozici jsou tyto:


  - adept již má v tomto oboru zkušenosti(ideálně býval nebo je členem krvavých rytířů, ale není to podmínka), ovládá vše, co by rytíř ovládat měl a má rozum na správném místě
  - má kladný vztah ke Světlu, není však podmínkou Světlo ovládat
  - adept má také organizační schopnosti a vůdčího ducha
  - adept je, nebo alespoň býval občanem Quel'thalasu
  - adept nebude dělat rytířům a městu ostudu, bude svoji funkci plnit s hrdostí a jak nám všem morálka velí
  - adept nesmí být trestně stíhaný, mít nějaké nedořešené záležitosti nebo potíže se zákonem


  *******

  OOC podmínky a informace pro hráče:

  - Hráč musí mít čas se hraní věnovat, pochopitelně nevyžadujeme žádnou denní aktivitu, ale bylo by fajn, aby se i v případě nouze dal sehnat a udělal si čas, když je ho potřeba, nebo se domluvil s hráči na postupech dopředu, zkrátka a dobře - svůj čas své roli opravdu věnoval aspoň dostatečně na to, aby to neomezovalo jiné hráče.

  - Hráč musí mít level 80., jde spíše o to, že se čas od času konají eventy, kde by se jeho přítomnost vyžadovala a které se odehrávají v lokacích pro 80.level.

  - Hráč si dokáže zorganizovat tuto složku. Již nějakou dobu je u KR trochu zmatek, neví se, kdo je členem, kdo není, kdo je čím a co plní za funkci, nikdo se této skupině více aktivně nevěnuje, tedy takto má hráč možnost zorganizovat si její chod podle sebe a udělat v tom pořádek.

  - Hráč se v rp bude zodpovídat správci a regentovi, velící jiných složek nemohou do jeho velení zasahovat, pod velmistra tak spadají všichni mistři, adepti nebo běžní rytíři.

  - Velmistr může své podřízené povýšit nebo jim funkci vzít, pochopitelně.

  - Bylo by dobré, kdyby si velmistr vytvořil na fóru nějaké vlákno s pravidly, členy sboru, případně nějaké bližší info - pro hráče a všechny, kteří hrají, nebo kteří se organizačně hlásí k této složce, ať je v tom pořádek.

  - V případě jakýchkoliv potíží pochopitelně můžete o roli přijít, ale dokud s vámi budou hráči spokojeni, není se čeho bát.

  - Účastnit se může kdokoliv. Důležité je, abyste věděli, jak hrát krvavého rytíře a hlavně krvavého elfa a znali něco o jejich lore, nejen jako elfů, ale také cestu ke Světlu, minimálně. Také historii rytířů a samo sebou i činy Liadrin.

  - A samozřejmě, na závěr... Zcela logicky - vyžaduje se ideálně classa paladin. Nicméně můžete hrát také za DK, pokud char nehrajete jako DK, ale například jako warriora. Výjimkou může být také classa priest nebo hunter(hraný spíše zase jako warrior), pokud si troufáte. Přesto by byl nejideálnější paladin. Už kvůli samotné podstatě té classy.


  *******

  Poprosím zájemce, aby se přihlásili do tohoto vlákna, aby připsali proč mají o roli zájem a za jakou postavu by se rádi ucházeli o tuto pozici. A aby také napsali něco o té postavě. Případně za ni.

  Pokud vás bude víc, vytvořím anketu a hráči rozhodnou Smile.


  Naposledy upravil Blanch dne Mon Feb 12, 2018 7:18 pm, celkově upraveno 1 krát
  avatar
  Orkelt

  Posts : 174
  Join date : 14. 11. 14
  Age : 20

  Re: Nábor na velmistra Krvavých rytířů

  Příspěvek pro Orkelt za Mon Feb 05, 2018 9:08 pm

  Tímto podávám přihlášku ke kandidatuře na velmistra řádu Krvavých rytířů.

  Jelikož jsem si před nedávnem vyřídil Quel'thalaské občanství, splnil jsem tak poslední předpoklad na tuto pozici. Jsem trestně bezúhonný a již teď mám vysokou armádní hodnost, což je více než dostatečným důkazem mých organizačních schopností. Také jsem krásný natolik, abych dokázal reprezentovat nejen rytířský řád, ale i celé regentství. Doufám, že moji kandidaturu přinejmenším vezmete vážně, neboť lepšího adepta jen stěží naleznete.

  Slávu a dlouhá léta Quel'thalasu,

  podepsán Mfn. plk. Vostrej Frajer "Nakopalhodoxichtu" Sanders  OOC poznámka: Budiž vám to výzvou. Jinak vám bude velet kuřák Wink

  Caelir

  Posts : 19
  Join date : 30. 10. 15

  Prihláška

  Příspěvek pro Caelir za Thu Feb 08, 2018 11:49 pm

  v neskorých večerných hodinách pribudne na stole s prihláškami ďalšia písaná
  úhľadným písmom


  Kianel Lia´nari  

  Pochádza zo starobylého rodu, ktorý už po generácie slúži v armádnych zložkách kráľovstva.

  Rodina :
  Otec - Kapitán u farstriderov ( NPC)
  Matka - kňažka zomrela pri útoku pohromy na Quel thalas.
  Sestra - Farstriderka  ( hraná postava)


  Bývalí Majstri
  - Sabra  Firemane  (hráčka)
  - Damodros Bloodguard (Npc)  KIA


  - prijatý do rádu potom čo bol uňho objavená schopnosť využívať svetlo. Počas incidentu v nočnom bare zachránil ako netrénovaný život iného elfa.

  - jeden z rytierov novej generácie, ktorí boli vycvičení až po obnovení studne.

  - stal sa rytierom behom krátkeho času  keď zvládol všetky skúšky vrátane tej na ostrove strastí.

  - účastník  viacerých misií vrámci rádu  či už to bola záchranná misia do Outlandu  alebo infiltrácia kultu fenixa a dopomohol tak záchrane nevinných životov.
  (všetky klasifikované informácie  si p overené osoby dokážu vyžiadať v archíve rádu.

  prihláška je na konci ešte krasopisne podpísaná

  PS :(pre info alebo hoci aké otázky ohľadom rp minulosti mojej postavy sa ma nebojte kontaktovať či už v hre alebo na skype)


  PSS : (Určite nechcete aby vám velilo KFC Very Happy)
  avatar
  Natiel

  Posts : 3
  Join date : 09. 02. 18

  Re: Nábor na velmistra Krvavých rytířů

  Příspěvek pro Natiel za Fri Feb 09, 2018 4:30 pm

  Tak proč ne.


  Alteria Sunreaver , která dnes používá spíše své nové jméno Artelia Bloodsworn.

  Kdysi byla hodně spojovaná s felem a hodně vyzařovala hlavně svou malou postavou. Dnes je to velká silná elfka, která se nebojí v boji postavit i silnému orkovi. Se řádem má mnoho zkušeností a vždy sebou nosila svůj tabard krvavého rytíře i když v řádu oficiálně nebyla. Nikdy neuznávala Allianci a vždy byla svými názory i politikou spíš pro hordská než pro allianční. Proto také mnohokrát skončila ve sporu právě z elfy s opačným názorem. Artelia je arogatní, ale má to svůj důvod. Ne protože by chtěla být zlá, či se pokoušela někoho schodit. Arogance je pro ní maska , která jí pomáhá udržet si odstup. Je to zbraň, která jí pomáhá udržet si vznešenost a důstojnost. Artelia Bloodsworn si udržuje svoje bohatství a vždy milovaná elfy natolik, že se je pokoušela povznést výš i kolikrát proti jejich vůli. Artelia není kladná postava. Artelia je zaporák. Nebo spíš antihrdina.

  Kdysi jste jí možná znali jakou zlou královnu nebo jako malou protivnou správkyni. Věřte mi však, že Artelia není to co bývala když byla Alteriou. Je ostřejší, mršnější a o moc jí vůbec už nejde. Má těd vše co chtěla. Pokud by vedla řád, nebyla zrovna milovaná paladinka jakou je Liadrin.

  Pokud jí zvolíte za svého velmistra. Musíte počítat s tím vším co jsme vám napsal i s tím co jsem možná opomenul. Dobře si to rozmyslete...  já jsem k vám dnes opravdu upřímný.

  Dobře si to promyslete. Byla by dobrá velmistrně, ale to neznamená že se sní vždy schodnete a bude to pro vás lehčí.

  - Váš zlý Natiel

  Ps: pokud někdo umí zalomit ten obrázek aby byl menší. Byl bych moc rád.

  Kailra

  Posts : 3
  Join date : 10. 01. 18

  Re: Nábor na velmistra Krvavých rytířů

  Příspěvek pro Kailra za Sat Feb 10, 2018 8:30 am

  Jméno: Lord Arioth Saravei
  Aktuální pozice: Mistr řádu, zastupující místovelmistr

  Něco o mně:
  Mé jméno je Arioth Saravei a v současné době zastávám pozici mistra. O post velmistra se ucházím především z důvodu, že mi není lhostejné, kterým směrem se řád bude nadále ubírat.
  Považuji se za hrdého občana Quel´thalasu a člena řádu. Pokud bych se měl charakterizovat, tak asi těmito slovy čestný, schopný a důsledný. Jsem si vědom, že v minulosti jsem byl vnímán jako nadmíru přísný Velmistr s vysokými nároky. Přesto si myslím, že vzhledem k důležitosti této funkce, by se k ní mělo přistupovat svědomitě a nikoliv laxně a bezmyšlenkovitě. Rozhodně zastávám názor, že za nás mluví naše činy a nikoliv sliby.

  Pocházím z rodu Nie´Saravei, s dlouholetou tradicí královských gardistů. Již od mala jsem byl otcem veden v umění boje a poměrně brzy jsem se stal členem královské gardy. Po vpádu pohromy jsem odešel na Outland, kde jsem se stal jedním z mnoha následovníků myšlenek Lady Liadrin. K mé smůle jsem po nešťastné roztržce s bratrem ztratil paměť. Do řádu jsem nastoupil jako novic Norfin za Velmistryně Alterie. Pod vedením mistryně lady Thirry jsem se propracoval na rytíře. Během vlády správkyně Alterie mi s jejím přičiněním byla paměť vrácena. Následně jsem se stal mistrem a po pasování královny Alterie, jsem zaujal namísto ní pozici Velmistra.  Ve své době jsem vedl řád důsledně a pevnou rukou, což některým členům ne zcela vyhovovalo. Přesto si nemyslím, že požadovat poslušnost a disciplínu je na místně. V řádu jsem setrval od jeho nástupu až do současnosti a to až na okamžik, kdy jsem dobrovolně odstoupil z pozice Velmistra, abych mohl spravovat říši z pozice Správce. Za dobu strávenou v řádu, jsem velmi dobře poznal, jak řád funguje a též jsem nabyl mnohé zkušenosti o jeho vedení.  V podstatě se mi řád stal rodinou, které si považuji, i když jsem nebyl po celou dobu přímo jejím členem.

  Do budoucna si představuji, především stabilizovat vnitřní struktury řádu. Posílit uplatnění řádu především jako bezpečnostní složky říše operující jak na území, tak i mimo země království. Dále posílit spolupráci s dalšími složkami města, případně rozšířit i samotné řady řádu o nové profese, jako jsou bojoví mágové, léčitelé a podobné. Neboť se domnívám, že aktuální politika orientována jen čistě na výcvik boje z blízka je vzhledem aktuálnímu dění již nedostačující.

  Nakonec bych rád svým protikandidátům popřál hodně úspěchu.

  *podepsán*
  Arioth Saravei
  *dopis je psát na dopisovém papíře a text je úhledný a snadno čitelný, přesto vykazuje nepatrné odchylky než je u Ariotha běžné*

  **ps: Asi se bud moc snažil, nebo to psal někdo za něj. Very Happy, a možná by pomohlo nahrát menší obrázek Natieli.


  Naposledy upravil Kailra dne Mon Feb 12, 2018 6:51 pm, celkově upraveno 3 krát (Reason for editing : drobné opravy)
  avatar
  Blanch
  Admin

  Posts : 133
  Join date : 05. 09. 15
  Location : Quel´thalas

  Re: Nábor na velmistra Krvavých rytířů

  Příspěvek pro Blanch za Mon Feb 12, 2018 7:20 pm

  Tímto končí možnost přihlášek, vložila jsem ke článku anketu. Prosím hráče, aby rozdali své hlasy svým favoritům. Hlasování ukončíme 18.2.2018.

  Děkuji všem účastníkům, teď ať vyhraje ten nejlepší, držím všem palce Wink
  avatar
  Blanch
  Admin

  Posts : 133
  Join date : 05. 09. 15
  Location : Quel´thalas

  Re: Nábor na velmistra Krvavých rytířů

  Příspěvek pro Blanch za Tue Feb 13, 2018 4:01 pm

  Byla bych ráda, aby se ke své identitě přihlásili hráči pod těmito nicky a emaily(s datem registrace):

  Qcumber andrew1206@azet.sk 13/02/18
  Hisagi69 hisagi.shuuhei069@gmail.com 13/02/18

  Tyto registrované účty - pokud by zde již registrovaný účet toho hráče byl - budou jinak považovány za podvod. Pokud se zjistí, že byla anketa zneužita novými registracemi, budu nucena udělat jiná opatření.

  Díky za pochopení.

  Sponsored content

  Re: Nábor na velmistra Krvavých rytířů

  Příspěvek pro Sponsored content


   Právě je Wed Jan 16, 2019 3:47 pm