Fórum RP/PvE/PvP serveru Legenda


  Sluneční studna

  Share
  avatar
  Blanch
  Admin

  Posts : 133
  Join date : 05. 09. 15
  Location : Quel´thalas

  Sluneční studna

  Příspěvek pro Blanch za Fri Jan 19, 2018 10:40 pm

  Dostalo se ke mně info, že došlo k jistému nedorozumění, co se týče Sluneční studny. Zřejmě je to má chyba, že jsem špatně interpretovala celou situaci, proto bych ráda uvedla na pravou míru aktuální stav...

  Již před lety na Gamenodu jsme se dohodli, že Studna není pouze arkanická, i když jsme to tak kdysi s Natielem oderpili, ale že je přesně taková, jaká by podle lore měla být.

  Stejně tak bylo(i do nedávna) zcela možné se ke Studni normálně s povolením regenta dostat, jako to má v lore být.

  Nynější situace je taková, že v rámci probíhajícího eventu je zkrátka teď ještě opředená ochrannými kouzly navíc a je to teprve krátkodobá situace, nebylo tomu tak vždy, pouze se to tak odehrálo před časem, jelikož silvermoonský arcimág dostal anonymní echo(tato informace je pro vás ooc, v rp o ní ví jen málo postav), že je Studna v ohrožení a proto přidal vlastní obrany, které vyžadují ke zrušení jeho vlastní magii. Udělal to unáhleně a bez rozmyslu, aniž by se o tom s někým radil, a v rp se o tom donedávna nevědělo. Tedy je zcela normální, že postavy tuto informaci neměly.

  Jakmile event skončí, bude pouze na nás, jak si to uděláme, ale počítám s tím, že se opět vše navrátí do starých kolejí. Čili tento stav není trvalý, pouze dočasný.

  Pokud jste donedávna rpili, že jste ke Studni měli přístup, tak to tak je samozřejmě v pořádku. A stejně tak bude zase později.

  Díky za pochopení.

   Právě je Wed Jan 16, 2019 3:24 pm