Fórum RP/PvE/PvP serveru Legenda


  Drbárna u Věčného Slunce!

  Share
  avatar
  Blanch
  Admin

  Posts : 133
  Join date : 05. 09. 15
  Location : Quel´thalas

  Drbárna u Věčného Slunce!

  Příspěvek pro Blanch za Mon Oct 30, 2017 3:29 pm


  Je to neskutečný, kam ten elfí svět spěje! Slyšeli jste to?

  - Viděli jsme lady Liris Starrider, jak se podnapilá a rozcuchaná snaží zpít do němoty v městském baru. Sama! A aby toho nebylo málo, ještě se v tomto ponižujícím rozpoložení producírovala městem. Už i úroveň těchto vznešených elfek ve společnosti klesá jako teploty v království!

  - Správce Chardin Sunriser je prý umrčený hypochondr! Kvůli sotva viditelnému a drobnému zraněníčku odmítl elfy doprovázet na důležité misi k záchraně mágů! A teď se městěm pronáší jako by se mu nic nestalo. Lhal tento elf o svém zranění? Nebo to byl nějaký tajný tah? Zradil své elfy?!

  - Nový generál Onuris Bloodfeather má podle všeho v zadku pravítko! Jinak se nedá pochopit, proč se za celou dobu svého sekýrování ani jednou nepohnul. Stejně tak to o lecčem vypovídá, například proč se ani neusměje a tváří se nadmíru nepříjemně a nepohodlně!

  - Šílený Arigan Bel´Eran prý utekl z blázin... eh, tedy z lazaretu. A pobodal u toho tři léčitelky, jednu zhmoždil a jednu zesměšnil!

  - Velmistr krvavých rytířů An'Darrel Thallantas bere nějaké zakázané látky! Byl viděn, jak se motá ulicemi i lesem a vyřvává podivné a pohoršující předpovědi o apokalypse a blížící se smrti!

  - Ianira Silverdawn se stala otrokem Kruhu mágů! Tato milá a něžná elfka je využívána k podružným pracem a vůbec nikdo si jí neváží! Šedé eminence Kruhu zneužívají její dobrotu! A to se o Kruhu tvrdí, jak si svých studentů váží! Nehoráznost!

  - Hraničářka Ashae je zlobivá holka! Neuznává autority a dává to všem znát! Říká se, že chce post generála! A nepatrnými krůčky spěje ke své kariéře, svůdnou lstí si získá generála, a pak ho... Nemohu to ani říct!

  - Arcimág Ezachiel Bel´Eran tráví volné chvilky v blázinci pletením ponožek, které vypadají jako včely. Ale nemají žihadla.


  Naposledy upravil Blanch dne Tue Nov 21, 2017 5:44 pm, celkově upraveno 1 krát
  avatar
  Blanch
  Admin

  Posts : 133
  Join date : 05. 09. 15
  Location : Quel´thalas

  Re: Drbárna u Věčného Slunce!

  Příspěvek pro Blanch za Tue Nov 21, 2017 5:39 pm


  S Quel'Thalasem to jde ke dnu!
  Jen si to vězměte... Pohlaváři království, no to je výběr!

  Správce Chardin Sunriser, toho, abyste s lupou hledali. Není k nalezení! Schovává se za vymyšlená zranění a když ho město potřebuje? Pf!

  Velmistr rytířů An'Darrel Thallantas raději ani ve městě už nepobývá! Kdo ví, kam zmizel. Určitě si našel nějakou vnadnou elfku - nebo možná orčici(prý je s nimi velký kamarád, ale pst!) - mimo království a všechny ty jeho řeči o morálce, celibátu a národní hrdosti šly ke dnu!

  Arcimág Ezachiel Bel'Eran... No, ten se pro jistotu před elfy schovává a od doby, co ho všichni ti elfové, co za něj chtěli položit život, zachránili. Takhle se jim odvděčil! Nikdo neví, kde se schovává, ale všichni víme, že je v království! Navíc je to prý blázen! Stíhá své stíny a bojí se otevřených prostor!

  Generál Onuris Bloodfeather se pro změnu po večerech opíjí naprosto do mrtva. A to tak, že ho musí z putyk odvádět léčitelé, kteří se mu po nocích věnují. A místo toho, aby zachraňovali potřebné, musí se postaral o opilce jako je on!
  avatar
  Ambra

  Posts : 10
  Join date : 31. 10. 17
  Location : Suchá Lhota

  Re: Drbárna u Věčného Slunce!

  Příspěvek pro Ambra za Sat Feb 17, 2018 1:46 pm

  Mráz na tvářích, mráz za košilí, mráz kolem uší... Elfům namrzají už i mozky a tak je třeba je rozehřát. A pít špatné víno ze zkažených jablek. A rozšiřovat podložené a zcela pravdivé informace...

  ...Emeralda Nurimu jsem viděla, jak si na svém bujném vlkovi veze úplně opilou - spící elfku. Samolibě se usmíval a odvezl si ji domů. Věděli jsme, že je na ženské. Ale opíjet elfky do němoty, to snad ještě nemá zapotřebí!?

  ...ten mráz prý nikdy nepřestane. Mágové usilovně pracují na tom, abychom se my, elfové, uměli novým podmínkám přizpůsobit. Někteří si v rámci výzkumu nechali narůst huňatý kožich a blány mezi prstama, aby mohli snadno lovit ryby z řek.

  ...rytíř Arioth Sarevai rozdává úsměvy na všechny strany. Elfové jsou zničení a hladoví. Tak proč se usmívá? Někdo by se mu měl podívat na zoubek!

  ...našel jsem podobiznu správce Chardina Sunrisera v deníčku mojí dcery! Teda nebudu vám popisovat jak přesně ho nakreslila, ale nějak zapomněla přidat oblečení! Zajímalo by mě, kde vzala, že má svaly nafouknuté jako balóny na vzducholodích vzlétajících z Orgrimmaru! Dávejte si na něj pozor, pánové! Prý leze do zelí i ženáčům!

  ...za všechno můžou mágové.
  ...nemůžou za to mágové, ale správce.
  ...nemůže za to správce, může za to moje žena!
  ...a hlavně nám dochází to víno, co bylo ještě k pití.

  ...lady Elther Verenai se na čas vrátila do města. Nosí se ulicemi jako pávice. Dalaranská ledová kráska. Kdyby z ní nešel takový strach, už by byla moje! No co! Děti už jí určitě odrostly..

  ...a víte, koho jsem viděl? Bývalou královnu Alteriu. Jo! Prý se chce stát velmistryní Krvavých rytířů. Ona si nedá pokoj! Myslíte, že někoho podplatí?

  ...bílá je nová zelená. Je třeba hledat inspiraci v přírodě.

  ...Aydra Rockwoodová-Starriderová vyznává v manželství metodu cukru a biče. Ten její Estorel je pěkný chudák, když ho nedávno cepovala u nás v obchodě. Ale možná je to jen součást plánu, jak udržet ve vztahu trochu toho napětí. Přeci jen měli i pěkně nemravné poznámky. Tohle si vážně mohli nechat na doma.

  ...magistrix Eziel Sunseeker, jo ta co ji nikdo dřív moc neznal, tak ta už odmítla tunu chlapů. A víš proč? Protože je určitě na ženské. Viděli ji při ostré milenecké hádce s elfkou. S nikým jiným než s tou Liris. No jo pánové, Belore nám letos nepřeje.

  ...ten nový generál hraničářů Onuris Bloodfeather je určitě vrah. Nikdo nemá důkazy, ale stačí vidět ten jeho výraz. Jde z něj mráz po zádech! Já vím, že mráz po zádech nám jde teď pořád! Nepřerušuj! *škyt*

  ...a nějak nám na ulicích ubyly kočky..!
  avatar
  Blanch
  Admin

  Posts : 133
  Join date : 05. 09. 15
  Location : Quel´thalas

  Re: Drbárna u Věčného Slunce!

  Příspěvek pro Blanch za Mon Mar 12, 2018 3:41 pm


  - Farstrideři lámou své luky a stávkují, údajně jim nevyhovuje velitel a platy, které dostávají...
  - mágové postavili něco, co uplně popírá jakékoliv fyzikální i magické zákony!
  - poté co arcimág zmizel z města, přestaly se ztrácet malé děti...
  - arcimág je mrtvý...
  - arcimág není mrtvý...
  - arcimág je nemrtvý a nikdy nemůže zemřít...
  - arcimág je nemrtvý, zešílel a zmizel...
  - mrtvola arcimága byla nalezena v lazaretu, byla celá zfialovělá...
  - Elrohir Starrider prý neumí číst...
  - Elrohir Starrider umí číst, ale špatně vidí, z toho, jak moc v minulosti četl...
  - Elrohir Starrider je už starý, špatně vidí, má křečové žíly a zapomíná... ale pořád hodně čte!
  - Elrohir Starrider bude několikanásobným dědečkem malých orčat!

  - Starriderova dcera Elena si půjčuje otcovy róby, stejně tak její otec nosí róby své dcery. Elfové i elfky se nemohou shodnout na tom, komu sluší která víc...

  - Estorel Starrider se svou nynější ženou prý společně vraždí všechny Lirisiny milence a zakopávají jejich těla do půdy Mrtvé jizvy mezi zbytky Pohromy. To údajně vysvětluje všechna ta zmizení, nemoci a úmrtí všech dosavadních partnerů lady Starrider. Vyhnul se tomu hrdinsky jen jediný elf. Arioth Saravei. Otázkou zůstává... Najala si lady Starrider na to svého bývalého manžela a jeho ženu? Jedná se o sektu? Zločiny z vášně?

  - staronová velmistryně rytířů Artelia Bloodsworn neustále chodí jen v brnění. Elfové i elfky se přou, zda nemá peníze, vkus, nebo skrývá nedokonalou postavu...

  - rozmohl se podivný prodej... Staří vyznavači princových ideálů vpustili do oběhu obrázky s podobiznou mrtvého prince Quel´thalasu, ale prodej princovy podobizny byl zakázán. Navzdory tomu prudce stoupl jeho odbyt a na černém trhu má nebývalou hodnotu...

  - správce Chardin Sunriser byl ve skutečnosti spojenec prince Kaela a nyní je spojendem démona, který ohrožuje království. Veškeré útoky, sabotáže a vniknutí zvědů na půdu království má na starosti on!

  - Elther Venerai je tak nápadná až je to podezřelé! Spřádá tato elfka nějaké tajné plány, aby zasadila fatální ránu přímo do srdce města? Není také spojencem démona a správce? Někdo by se jí měl podívat na zoubek...

  - do módy přijde červánková a maceškově křiklavá...
  - ve městě se ve skutečnosti nic neděje a elfové se nudí...
  - ve městě se něco děje, ale všichni to tají...
  - město je na pokraji zhroucení...
  - králičí sádlo je dobré na suchou pleť i omrzliny...
  - v Silvermoonu objevila nová farma chovných jednorožců, údajně je za tím Emerald Nurimu!

  Sponsored content

  Re: Drbárna u Věčného Slunce!

  Příspěvek pro Sponsored content


   Právě je Thu Jan 17, 2019 8:52 am