Fórum RP/PvE/PvP serveru Legenda


  Smlouva s Undercity o pomoci

  Share
  avatar
  Chardin

  Posts : 26
  Join date : 04. 12. 15
  Age : 25
  Location : Brníčko

  Smlouva s Undercity o pomoci

  Příspěvek pro Chardin za Mon Oct 23, 2017 6:37 pm

  Na známost se dává, že Undercity a Temná paní poskytnou zdroje pro Silvermoon. What a Face Dohoda mezi správcem Chardinem a pobočníkem Sylvanas byla dojednána. Body dohody jsou uvedeny níže:

  Undercity poskytne výpomoc v podobě jejich alchymistů, kteří se postarají, aby ohně k ohřívaní ve zmrzlém městě neuhasínali. A byli k dispozici občanům v ulicích. Byla dohodnuta položka, že jakékoliv jiné experimenty alchymistů musí být neprodleně nahlášeny k souhlasu správci, jinak jde o porušení dohody.

  V Zemi duchů (Ghostlands) v táboře Tranquillien se mají povoleno shromáždit jednotky nemrtvých k společné obraně a výpomoci. Jejich počty budou odpovídat situaci a potřebám Silvermoonu.

  Undercity pošle humanitární výpomoc v podobě oblečení a dek pro občany Silvermoonu, kteří nemají kde složit hlavu. Všechny látky musí být vydezinfikované a čisté. Vozy, které zboží přivezou budou kontrolovány před branami města Silvermoonem. Nikdo jiný nemá právo vozy kontrolovat.

  Uvedené je dojednáno na nespecifickou kratší dobu.

  avatar
  Chardin

  Posts : 26
  Join date : 04. 12. 15
  Age : 25
  Location : Brníčko

  Re: Smlouva s Undercity o pomoci

  Příspěvek pro Chardin za Thu Dec 21, 2017 10:32 pm

  Tohle místo mi přišlo jako nejlepší umístění příspěvku.

  Krvaví elfové hostili konferenci u kulatého stolu v Ghostlandech. Pozvání správce přijali zástupci Elrendaru a Opuštěných. Po mnoha hodinách ostrých výměn názorů se dohodlo toto:

  Humanitární konvoje od opuštěných, které směrují do Silvermoonu se budou kontrolovat u Elrendarské brány přičemž osoby, které budou manipulovat a prohledávat zboží budou elfové z města, za dohledu a vedení jednotky Elrendaru.
  Opuštění se zavázali, že všechno zboží z Kalimdoru, které bude převáženo letecky s pomocí balónů pro území Quel Thalas, a poletí přes přístaviště u Undercity, nebudou kontrolovat a prohledávat.

  Zbytek dohod se bohužel neuskutečnil oboustranným podpisem smluv a tím pádem není uvedený v žádné oficiální dokumentaci. Na schůzi se probírali informace ohledně vězňů Opuštěných, kteří shodou okolností byli sindorei. Ovšem také jiná nespecifikovaná spolupráce, která zůstala neveřejnou.

  Dále status jedné nemrtvé osoby, které byl oficiálně poskytnut azyl. Silvermoon potvrzuje azyl pro Ruprechta, který mu udělil Elrendar.

   Právě je Wed Jan 16, 2019 3:49 pm