Fórum RP/PvE/PvP serveru Legenda


  Základní informace o Lize

  Share
  avatar
  Anttio
  Admin

  Posts : 16
  Join date : 04. 11. 14
  Location : Západočeské moře

  Základní informace o Lize

  Příspěvek pro Anttio za Wed Jul 06, 2016 4:37 pm
  Co to je Liga průzkumníků?
  Liga průzkumníků je organizace založená těmi největšími dobrodruhy z řad Aliance, především ovšem trpaslíků. Původním cílem Ligy byla snaha o zjištění všeho o svých stvořitelích, Titánech. Časem se ovšem pozměnila a stala se centrem historie, geografie, antropologie, biologie a všech dalších vědních oborů. Říkáte si, že to zní nudně? Nikoliv! V řadách Ligy najdete odvážné dobrodruhy, kteří cestují po celém světě, překonávají smrtící pasti, bojují s tajuplnými nepřáteli a objevují ztracená místa i poklady!

  Kde najdu Ligu průzkumníků?
  Ligu najdeš po celém světě, všude tam, kde se něco děje. Jejím sídlem je ovšem Hala Badatelů v Ironforge. Součástí haly je muzeum, knihovna a ubikace pro členy. Jak je ovšem zmíněno výše, většina členů cestuje po Azerothu, a tak bys měl dávat pozor na nejnovější zprávy, kde se dozvíš, kde se zrovna nachází třeba i samotný Brann Bronzebeard!

  Kolik vás je v Lize?
  Guilda nemá moc členů, popravdě začíná odznova, a tak každý aktivní člen je zlatým darem z nebes. Samotná Liga (v lore) má stovky členů ze všech ras, co vás jen napadnou. Převažují trpaslíci, ale to je pouze díky jejich odvážné a dobrodružné nátuře! (a protože Ligu založili trpaslíci v trpasličím městě)

  Jaká je koncepce guildy?
  Zaměřujeme se na dobrodružné, cestovatelské a objevné eventy. Upřednostňujeme kvalitu. Eventy jsou maximálně pro partu pěti lidí, abychom si mohli užít detailnější a složitější vyprávění příběhů, které naše postavy prožívají. Pro každého člena se také mohou v případě zájmu vytvářet osobní úkoly a mise. Ve zkratce eventy alá Indiana Jones v 1-5 lidech.

  Chci se přidat k Lize! Co mám udělat?
  Stačí napsat tady na fóru, či přímo ve hře. Koukej se po mých postavách jako je Borgaus, Vondra, Oswald či Arranir. Také mě najdeš jako GM Anttio.

  Už mám guildu, ale chci na dobrodružství! Mohu?
  Ano, naše výpravy nejsou interní a kdokoliv se může přidat a pomoci nám získat dávno ztracené poklady! Budeme jen rádi.

  Těšíme se na Vás!


  Naposledy upravil Anttio dne Wed Jul 06, 2016 4:40 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Překlep)

   Právě je Wed Jan 16, 2019 3:22 pm