Fórum RP/PvE/PvP serveru Legenda


  Mágové - přehled informací a úkolů

  Share
  avatar
  Flairica

  Posts : 31
  Join date : 24. 07. 15

  Mágové - přehled informací a úkolů

  Příspěvek pro Flairica za Tue Mar 29, 2016 12:08 am

  Úvodník

  Zde házím vlákno pro přehled jednotlivých úkolů mágů souvisejících s příběhovými liniemi a také sem budu přidávat informace a eventy týkající se hlavně kouzlící části posádky. Zde v úvodníku budou informace k aktuálním úkolům, a ač se na fóru nezobrazuje aktualizace starých přízpěvků narozdíl od nových, důrazně doporučuji sledovat aktivní úkoly.  Úkoly oranžově jsou nově přidány nebo na nich ještě nikdo nezačal pracovat. Žluté jsou probíhající a zelené vyřešeny, avšak stále souvisí s aktuálním děním, tudíž je potřeba si k nim zjistit informace dle zapojení postavy.

  Seznam aktivních úkolů (bude průběžně aktualizován):

  Výcvik Engiee - pověřen Eliendir Dawnsong
  Výcvik Idarise - pověřena Flairica Amberdusk
  Přednášky obrany proti temné magii - pověřen Ruprecht
  Kletba rodu Silversun - celoposádkové
  Pomoc Aeraně v hledání léku proti nakažení worgení kletbou - celoposádkové
  Zkoumání Ithaena
  Zkoumání Avianny


  Podrobnější informace lze zjistit od jednotlivých hráčů a některé ze zápisů z eventů.
  avatar
  Avelion

  Posts : 41
  Join date : 14. 11. 14
  Age : 26

  Re: Mágové - přehled informací a úkolů

  Příspěvek pro Avelion za Mon Jun 06, 2016 9:03 pm


  Elfka si už po desáté umyla ruce a osušila je ručníkem. Mrtvola králíka, který se stal pokusným zvířetem pro nemrtvého v cele už zažila lepší časy.. a hlavně pevnější konzistenci. Ale kdo mohl tušit, že bez chlazení se ta mrtvolka tak rychle nafoukne, praskne a vyteče? Při vzpomínce na dunivý zvuk a cosi prosakující spodkem krabice se jí zvedl žaludek. U slunce, to smrdělo hůř než Dustwallowské bažiny!
  Na chvíli odložila ručník a podívala se na lístek naškrábaný v obecné řeči. Některé suroviny se budou hledat špatně, ale nemělo by to být nemožné. Hlavně aby to bylo dřív, než Chromie dojde trpělivost.
  Právě když už chtěla odejít si všimla, že sám seznam je zespodu mokrý. Druhou rukou vzala ručník, aby papír trochu osušila, než se vše na něm rozpustí. Papír a ruka, která ho držela, však nebyla pokrytá vodou, ale zbytkem hnědé zapáchající kapaliny. Zatraceně, musel tam natéct, když držela krabici!
  Zhluboka se nadechla a vydechla. Pak vzala do ruky mýdlo a začala umývat po jedenácté...


  Kopie seznamu surovin od Rodericka Plaguehart visící na vývěsce doplněná o nalezené informace o danných rostlinách. Kdokoliv by se chtěl podílet na shánění surovin, může se hlásit kapitánce nebo Aeraně.

  1.Talandřina růže- okvětní lístky čerstvé cca 1 koš.
  2.Kořen Krvavých rolniček- k nalezení v Bažinách zármutku poblíž pobřeží. Všechny části krom kořene silně jedovaté! Množství přibližně tři až čtyři větší kořeny.

  3.Worgení krev- nutno sehnat čerstvou, případně ihned zamraženou krev jiného worgena, než toho, na kterém bude pokus prováděn.
  4.Wyverní šidítko- houba ze Stoletalonských hor. Roste v jeskyních a silně přitahuje wyverny. Potřeba sehnat cca 7-8 klobouků v čerstvé či pozvolna sušené formě (nesmí se zahřívat- sušit pouze vzduchem!)

  5.Očistěná Plaguebloom- menší zásah kněze jistě zbaví rostlinu případné špatné magie, aby byla vhodná k pokusům. Přibližně jeden koš, celé rostliny.
  6.Arkánní prach
  7.Zlatý čtyřlístek- odruda z Grizzly hills. Přibližně dva košíky.
  8.Zemský kořen- odruda z Durotaru. Potřeba v množství 3-4 větší kořeny.
  9.Murločí vejce

  OOC:
  Házím to zatím sem, dokud nebudou doplněné zápisy. Kdokoliv by měl chuť shánět některou z těch surovin, je vřele vítán. Jen worgení krev bych neradila shánět na vlastní pěst.
  Pro případné info stačí napsat na skype.

   Právě je Wed Jan 16, 2019 3:24 pm