Fórum RP/PvE/PvP serveru Legenda


  Významní Draenei

  Share
  avatar
  Carpio

  Posts : 250
  Join date : 04. 11. 14
  Location : západní Čechy

  Významní Draenei

  Příspěvek pro Carpio za Thu Jan 28, 2016 11:22 pm

  Prorok Velen

  Prorok Velen byl vždycky důležitým Draeneiem/Eredarem. Ještě kdysi před 25 000 lety byl jeden z Triumvirátu z Mac'aree a po Velkém Převratu a odletu z Argusu se stal politickým a duchovním vůdcem národa Draenei, kterým byl až do nedávna. Je to nejslavnější a nejrespektovanější Draenei vůbec.
  Archimond Poskvrnitel

  Archimond Poskvrnitel byl stejně jako Prorok Velen jeden z Triumvirátu z Mac'aree. Nejspíš to byl nejmocnější mág z těch tří. Po Velkém Převratu se stal velitelem armády Plamenné Legie a cca před 8 lety byl zničen hrdiny Azerothu na hoře Hyjal.
  Kil'jaeden Podvodník

  Kil'jaeden podvodník byl posledním členem Triumvirátu z Mac'aree. Tam zastával roli mluvčího a téhle role se chopil i po Velkém Převratu. Jeho úkolem je nyní verbovat nové členy do Plamenné legie a ničit ty, kteří odmítnou sloužit Sargerasovi a je mu jedno, jaké prostředky při tom užije. Momentálně je z důvodu Sargerasovy nepřítomnosti velitel celé Plamenné Légie. Je také hlavní nemesis Velena a nejvíce nenáviděný Eredar ze všech.
  Velekněžka Ishanah

  Velekněžka Ishanah je velitelkou Kněží Aldor. Po Velenovi je nejspíš druhou nejvíce respektovanou Draeneikou vůbec. Sídlí v obnoveném Shattrathu.
  Jasnovidec Nobundo

  Nobundo byl kdysi vysoce postaveným Ochráncem Cti (Paladin), avšak po bitvě orky zmutoval na Krokula. Příběh Unbroken vypráví o tom, jak se bez sil vydal do Terrokaru a pokoušel se navázat spojení se Světlem. Marně. Nakonec Nobundo uslyšel hlas Ducha Větru, který mu povídal, at se vydá cestou elementů. Z Nobunda se tak stal první Krokulei (/Draenei) šaman. Velmi respektován hlavně mezi šamany.
  Akama

  Kdysi hrdý strážce Karaborského chrámu, který při napadení orky zachránil mnoho životů. Byl zasažen a znetvořen felovou magií. Od té doby se pokoušel bojovat proti legii podle hesla "nepřítel mého nepřítele je můj přítel". Velkým podílem přispěl na zajetí Maghteridona a likvidaci Illidana. Jeho cílem je znovu učinit z Karaboru (BT) chrám Světla.


   Právě je Wed Jan 16, 2019 3:25 pm