Fórum RP/PvE/PvP serveru Legenda


  Herní postavy, aneb na koho se můžete ve hře obrátit

  Share
  avatar
  Blanch
  Admin

  Posts : 133
  Join date : 05. 09. 15
  Location : Quel´thalas

  Herní postavy, aneb na koho se můžete ve hře obrátit

  Příspěvek pro Blanch za Mon Dec 07, 2015 6:35 pm

  Chardin Sunriser
  Správce Quel´thalasu a hlava pomazaná. Elf, co je duší voják a kterého naleznete v sídle správců na Sunstrider Isle. Kdysi člen vojenské jednotky skupiny Sunreaverů v Dalaranu. Sympatický elf v nejlepších letech, elfové, elfky, tak kdo jej klofne? Stále čeká na tu pravou spřízněnou duši!


  Lady Liris Starrider
  Movitá elfka líbivých vnad a rozsáhlého vlivu. Mecenáška města a království. Pod jejím vedením a umem vzkvétal nejeden podnik. Majitelka lázní, kterými se Silvermoon ve své době pyšnil. Bývalá Radní za lid a zkušená obchodnice.


  Lord Ezachiel Bel´Eran
  Vysoký na první pohled arogantní elf. Arcimág Silvermoonu, vrchní mág a magistr Quel´thalasu. Muž s vytříbeným vkusem, nemalým jměním a vědeckým duchem. Bývalý Radní za mágy a hlava akademie Kruhu mágů.


  Rivian Thel´Aran
  Hraničář a bývalý generál Farstriderů. Elf, který se nebojí zasáhnout v pravou chvíli a jehož znalosti strategie a vojenství mají letitou historii.


  An'Darrel Thallantas
  Elf, jehož činy mluví samy za sebe. Velmistr Krvavých rytířů. Potomek jednoho z bývalých správců Quel´thalasu, který město vedl tvrdou rukou. Hrdý elf plný entuziasmu a bojového nadšení se strategickým myšlením.


  Lord Arioth Sarvei
  Vysoký a statný elf. Bývalý správce Quel´thalasu a kdysi hlava Krvavých rytířů - také bývalý radní za rytíře. Zkušený voják a hrdý elf s barvitou minulostí. Člen Krvavých rytířů.


  Onuris Bloodfeather
  Tmavovlasý elf s přísným výstupem. Dlouholetý voják s praxí a znalostmi strategie a disciplíny. Nedávno jmenovaný samotným regentem na post generála Farstriderů.


  Lady Elther Venerai
  Bývalá správkyně Quel´thalasu a královnina asistentka. Zkušená mágyně. Elfka s přísným výrazem ve tváři a vědeckým myšlením.


  Lord Emerald Nurimu
  Bývalý generál Farstriderů a stejně tak i radní za hraničáře. Elf, který i přes svůj pochybný genetický původ byl národem Sin´dorei uznán za právoplatného člena společnosti. Zkušený voják i stratég s všelijakou minulostí. Známý také jako záletník a sukničkář. Nyní člen hraničářů.


  Sabriell Bloodstorm
  Bývalá kapitánka hraničářů a zástupce generála v jeho nepřítomnosti. Vyšší elfka, jejíž vojenské i strategické zkušenosti sahají daleko do minulosti. Na svůj mladý věk poměrně zkušená a pohotová. Pojí se k ní však také podivná pochybná minulost.


  Estorel Starrider
  Atraktivní elf, který zlomil srdce nejedné elfce! Bývalý generál hraničářů a radní za Farstridery. Schopný a zkušený voják. Bývalý manžel lady Liris Starrider. Část jeho minulosti je však zastíněna pochybnostmi.


  Elrohir Starrider
  Magistr Kruhu mágů a bývalý arcimág Silvermoonu. Jeden z hlavních zakladatelů akademie a Kruhu mágů, který městu přinesl nejeden vědecký pokrok. Bývalý radní a blízký přítel správce Vergila. Mecenáš a movitý člen městské smetánky, ve středních letech stále atraktivní!


  Elena Starrider
  Magistrix Kruhu mágů. Dcera Elrohira Starridera. Na první pohled velmi přísná a neoblomná mágyně. Na svůj mladý věk však velmi schopná a zkušená. Šušká se, že bude přístím arcimágem Kruhu.


  Ileandir De'Moyn
  Silvermoonský léčitel známý svým neoblomným a mnohdy až brutálním a sarkastickým přístupem. Přese všechno však velmi schopný a zkušený medik, který ví, co dělá.


  Lamiah Thel´Remari
  Velmi drobná a bledá elfka působící velmi zakřiknutě a nesměle. Magistrix v oblasti léčitelství a externí spolupracovnice Kruhu mágů v oblasti světelné magie.


  Arigan Bel´Eran
  Elf, jehož minulost doprovází jeden průšvih za druhým. Není elfa, který by o něm neslyšel. Není už žádným tajemství, že se jedna o povedeného synáčka arcimága Kruhu.
  Nyní je magistrem Kruhu mágů.
  Jména studentů Kruhu mágů, kteří si zaslouží zmínku pro svou aktivitu:
  Nilmandir Wellshine, Arlete Morningstar, Alarik Salzsun, Telcis Blackleaf, Ianira Silverdawn

  Jiná známější jména, ale "kdo ví odkud":
  Aydra Rockwood, Jesperis, Quendor, Mihael Keehl, Aladar Rockwood, Orssoin Blackleaf, Guenth, Aschel, Ashae, Mialah Thel´Remari, Issia

   Právě je Wed Jan 16, 2019 3:44 pm